کد خبر: ۲۳۳۹۸۷
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۶
«سپتیموس» لاک پشتی است که چندی پیش مورد حمله چند موش قرار گرفت آن ها با قدرت توانستند پاهای جلوی او را کنده و به شدت مصدوم کنند به طوری که دیگر نمی توانست روی پاهای خود قدم بردارد و در حالت بدی زندگی می کرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: افرادی که دچار معلولیت می شوند معمولا باید از اعضای مصنوعی یا وسایل کمکی استفاده کنند. این افراد می توانند سال های با این وسایل زندگی کنند و با سختی و خوبی آن بسازند اما این مورد در میان حیوانات به چه صورت است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، «سپتیموس» لاک پشتی است که چندی پیش مورد حمله چند موش قرار گرفت آن ها با قدرت توانستند پاهای جلوی او را کنده و به شدت مصدوم کنند به طوری که دیگر نمی توانست روی پاهای خود قدم بردارد و در حالت بدی زندگی می کرد.این حالت برای صاحب لاک پشت هم بسیار سخت است. «دارن استراند» صاحب این لاک پشت است و برای آنکه دیگر سختی نبیند برای او یک ویلچر جالب ساخته است که به لاک او متصل شده و باعث می شود خیلی راحت تر حرکت کند.

این لاک پشت ابتدا با سختی حرکت می کرد ولی پس از مدتی توانست خودش را به آن عادت بدهد. این لاک پشت 23 ساله بسیار خوش شانس بوده است که صاحبی مهربان دارد و حالا می تواند هرجوری که هست راه برود و البته سرعتش هم بهتر شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین