کد خبر: ۲۳۴۰۰۵
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴
سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه اساتید جامعه شناسی دانشگاه مشغول مطالعه در زمینه معایب و محاسن طرح تفکیک جنسیتی هستند، گفت: این طرح هنوز به اتمام نرسیده اما پس از اتمام به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارایه می شود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: حسین سلیمی درباره آخرین وضعیت طرح پژوهشی مذکور و ارایه آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هنوز نتیجه این طرح پژوهشی مشخص نشده و به شورا ارسال نشده است .

او در خصوص اینکه این طرح تحقیقی چه زمانی به اتمام خواهد رسید گفت: این مساله را اساتید جامعه شناسی دانشگاه که در این زمینه فعالیت می کنند مشخص خواهند کرد.

سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی درباره آخرین وضعیت جذب اساتید بازنشسته گفت: دراین باره نظر دانشکده ها را جویا شده ایم تا بررسی و مشخص کنند که کدام یک از اساتید دانشگاه علاقمند هستند که ارتباط مستمری با دانشگاه داشته باشند و گروه ها نیز نیاز خود را اعلام کنند تا دراین مورد تصمیم نهایی اتخاذ شود.

پیش از این سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی در خصوص تفکیک جنسیتی در دانشگاه علامه اعلام کرده بود که در این زمینه سیاست گذشته را ادامه خواهد داد و قبل از هر گونه سیاست گذاری جدید در این زمینه دو فعالیت جدید در دانشگاه صورت خواهد گرفت. اول اینکه از معاونت پژوهشی دانشگاه درخواست شده با کمک اساتید علوم اجتماعی و روانشناسی مطالعه جدی در زمینه معایب و محاسن تفکیک جنسیتی انجام دهند .

بر همین اساس نتیجه این پژوهش به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم ارائه می شود تا در این زمینه سیاست‌گذاری کنند و دانشگاه علامه نیز در این زمینه مانند دیگر دانشگاه ها رفتار کند.

به گزارش مهر، همچنین بر اساس بررسی که طی سه چهار سال گذشته توسط دانشگاه علامه صورت گرفته است 65 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه بازنشسته شدند که تعدادی از آنها با درخواست خودشان بوده، تعدادی از این اساتید نیز به علت پر شدن سنوات بازنشسته شده اند .
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین