کد خبر: ۲۳۴۲۳۸
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۲
نماینده تبریز در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت باید راهی را که در خصوص مسئله هسته‌ای شروع کرده است، ادامه دهد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: آیت الله شبستری در حاشیه اختتامیه پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه ارزیابی دستاوردهای اجلاس خبرگان رهبری این اجلاس را به مانند اجلاسهای گذشته بسیار خوب و پر بار توصیف کرد.

این عضو مجلس خبرگان در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص توضیحات عراقچی و طیب نیا گفت: هر دو بسیار خوب صحبت کردند و اجمال قضیه این است که آقای عراقچی راجع به مذاکرات هسته‌ای و ژنو توصیحاتی را مطرح کردند و به سوالات اعضا پاسخ دادند.

وی در ادامه این مطلب افزود: آقای طیب نیا در مورد مسائل اقتصادی به ویژه اقتصاد مقاومتی، مسائل مربوط به یارانه‌ها صحبت کردند و به سوالات اعصای خبرگان پاسخ دادند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اعضای مجلس خبرگان چه راهکارهایی برای اقتصاد مقاومتی ارائه داده‌اند، اظهار داشت: آن‌ها ضمن سخنرانی‌های قبل از دستور اشاراتی راجع به این قضیه داشتند. به عنوان مثال برخی از آقایان پیشنهاد کردند از طریق کمیته امداد سبد کالا و یارانه‌ها داده شود، ولی اینکه بحث‌ها به شکل مدون، حساب شده و مورد تصویب کل مجلس باشد، صورت نگرفته اما شاید پس از این در کمیسیون‌های مربوطه این صحبت‌ها مطرح شود و به شکل مصوبه درآید، اعلام خواهیم کرد.

ایت الله شبستری در پاسخ به سوالی که در عملکرد دولت اظهار کرد:‌‌ همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند؛ دولت باید راهی را که شروع کرده را ادامه دهد.

به گزارش ایلنا، وی در ادامه تاکید کرد:‌‌ همان طوری که مقام معظم رهبری فرمودند به این مذاکرات خوش بین نیستیم و این‌ها سوابق عهد شکنی زیادی دارند، بنابراین نمی‌توان به آن‌ها اطمینان پیدا کرد، اما آینده مشخص می‌کند که آن‌ها بر روی حرف‌هایشان باقی می‌مانند و یا بهانه تراشی می‌کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین