کد خبر: ۲۳۴۸۱۳
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۸
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۳ تمدید نمی‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ پنج‌شنبه ۲۲ اسفند برای ثبت‌نام مهلت دارند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور  از آخرین مهلت ثبت‌نام در مرحله دوم آزمون سراسری سال 93 و ویرایش اطلاعات داوطلبان این آزمون تا ساعت 24 روز پنجشنبه 22 اسفندماه خبر داد و گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 93 ثبت‌نام کرده‌اند تا پنجشنبه 22 اسفندماه مهلت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود براساس دستورالعمل‌های مربوط به اصلاح اطلاعات اقدام کنند و این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

توکلی تاکید کرد: پس از 22 اسفندماه تحت هیچ شرایطی امکان تغییر در مندرجات تقاضانامه ثبت‌نامی به ویژه در رابطه با تغییر گروه آزمایشی، جنس، زبان خارجه امتحانی، شهرستان یا حوزه برگزاری آزمون و غیره میسر نیست و کارت شرکت در آزمون نیز براساس اطلاعات تقاضانامه ثبت‌نامی صادر می‌شود.

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، مسلم آن است پس از صدور کارت شرکت در آزمون هیچ نوع تقاضایی برای تغییر یا اصلاح موارد مورد نظر امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: همچنین آن دسته از داوطلبانی که قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند نیز می‌توانند تا ساعت 24 روز پنجشنبه 22 اسفندماه برای اصلاح اطلاعات به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

شایان ذکر است، براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تا 8 صبح امروز یکشنبه 18 اسفندماه، 128 هزار و10  داوطلب در مرحله دوم ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 93 شرکت کردند که با توجه به آمار ثبت‌نام کنندگان در مرحله اول ثبت‌نام یعنی تعداد 897 هزار و 508 داوطلب، در مجموع تعداد یک میلیون و 25 هزار و 518 نفر در آزمون سراسری سال 93 ثبت‌نام کردند و 113 هزار و 660 نفر نیز برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده‌اند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین