کد خبر: ۲۳۴۹۲۴
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۳
آمارهای رسمی دولت دبی نشان داد ایرانی ها در سال ۲۰۱۳ بالغ بر ۱.۵ میلیارد دلار در بخش املاک دبی سرمایه گذاری کرده اند و مقام دوم از این نظر را پس از پاکستان بدست آورده اند.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: دولت دبی با انتشار گزارشی رسمی اعلام کرد در سال میلادی گذشته حدود 13 میلیارد دلار در بخش املاک و زمین این امیرنشین سرمایه گذاری شده است.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی اداره زمین دبی، تجار و سرمایه گذاران اماراتی در این سال 24.72 میلیارد درهم معادل 6.73 میلیارد دلار در بخش املاک امیرنشین دبی سرمایه گذاری کرده اند.
این گزارش هفت کشور پاکستان، چین، ایران، آمریکا، کانادا، فرانسه و آلمان را نیز سرمایه گذاران خارجی عمده در بخش املاک دبی معرفی کرده است. این هفت کشور نیز در مجموع 23.15 میلیارد درهم معادل 6.3 میلیارد دلار در سال 2013 در بخش املاک دبی سرمایه گذاری کرده اند.

ایران مقام دوم سرمایه گذاری در بخش املاک دبی طی سال 2013 را به خود اختصاص داده است. پاکستان با سرمایه گذاری 8.63 میلیارد درهمی معادل 2.35 میلیارد دلار در رتبه نخست از این نظر قرار داشته است.

به گزارش تسنیم، بر اساس آمار رسمی دولت دبی، ایرانی ها در سال میلادی گذشته 1.5 میلیارد دلار در بخش املاک دبی سرمایه گذاری کرده اند که پس از پاکستان دومین رقم بالای سرمایه گذاری یک کشور در بخش املاک دبی است.
کشورهای کانادا، آمریکا، فرانسه، چین و آلمان نیز در رتبه های بعدی از این نظر قرار گرفته اند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین