کد خبر: ۲۳۵۷۸۴
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱
به خاطر سیم کارت او را به قتل رساندم" این‌ها بخشی از اعترافات پسر نوجوانی است که دست به قتل دوستش زده بود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش قانون، متهم که پس از جنایت پا به فرار گذاشته بود، کمتر از چند ساعت از سوی کارآگاهان جنایی لرستان به دام افتاد.

 هفته گذشته کارآگاهان جنایی لرستان در جریان مرگ مشکوک پسر نوجوانی در بیمارستان قرار گرفتند. با اعلام خبر بلافاصله ماموران وارد عمل شده و تحقیقات را آغاز کردند.

براساس تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر جوان با ضربات چاقو جان خود را از دست داده است.

کارآگاهان راهی محل حادثه شده و در تحقیق از شاهدان دریافتند که مقتول با یکی از دوستانش به نام امیر درگیر شده و با ضربات چاقوي او به قتل رسیده است. در ادامه تحقیقات مشخص شد که امیر پس از جنایت پا به فرار گذاشته  است.

بررسی ها برای یافتن پسر نوجوان آغاز شد و سرانجام در کمتر از چند ساعت امیر در مخفیگاهش دستگیر و به قتل دوستش اعتراف کرد.

پسر نوجوان در رابطه با جنایت به پلیس گفت:" مدتی است که دست به دزدی می زنم، چند روز قبل، گوشی تلفن همراهی را سرقت کردم و آن را به مقتول دادم. ابتدا می خواستم آن را بفروشم اما بعد گوشی را به عنوان هدیه به او دادم. همان زمان که گوشی تلفن همراه را به او دادم مقتول سیم کارت گوشی را شکست. روز حادثه به یاد سیم کارت افتادم و تصمیم گرفتم آن را از مقتول پس بگیرم، آن زمان فراموش کرده بودم که مقتول سیم کارت را شکسته است. وقتی به سراغ سیم کارت رفتم، دوستم گفت که آن را شکسته است و سر همین موضوع باهم درگیر شدیم.مقتول به من حمله کرد و مرا روی زمین انداخت و من هم با چاقویی که به همراه داشتم چندین ضربه به او زدم و پا به فرار گذاشتم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین