کد خبر: ۲۳۵۸۲۷
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۸
شماره بهار 93- صفر- فصلنامه هماوندی که قرار است در حوزه سیاست اجتماعی به تولید محتوا بپردازد منتشر شد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: این فصلنامه به صاحب‌امتیازی و مدیرمسؤولی علی حیدری و سردبیری امیر لعلی منتشر می شود.

به گزارش آفتاب، بر اساس گفته‌های مدیرمسؤول این فصلنامه، هماوندی جایگاه طرح مباحث علمی، پژوهشی و تحلیلی و در عین حال کاربردی در حوزه سیاست های اجتماعی و بویژه رفاه و تامین اجتماعی می باشد.

حیدری ادامه می‌دهد: این فصلنامه محل تضارب آرای اهل نظر در بررسی مشکلات اجتماعی با هدف تولید و ارتقا سطح دانش نظری و تجربی رشته‌ای و بین رشته‌ای است. وی ضمن دعوت از همه صاحبنظران، کارشناسان و دانشوران برای ارسال مقالات خود در خصوص موضوعات فصلنامه می‌گوید: سياستگذاری اجتماعی (تولید محتوا و نشر مفاهیم)، سرمایه اجتماعی (نقد مفهومی، تحليل گذشته، توسعه نظریه هماوندی و …)، رفاه و تامین اجتماعی (نقد مفهومی، تحلیل گذشته، آینده پژوهی) بویژه حوزه‌های بیمه‌های اجتماعی؛ حمایتی و امدادی، حکمرانی خوب، مسئولیت اجتماعی شرکتی و سازمانی، کار شایسته، سلامت، خانواده، مدیریت ارتباطات اجتماعی و کيفيت زندگی از جمله موضوعات این فصلنامه است.

هماوندی در «باهمستان»، امکانسنجی ایجاد سیستم بانکداری محرمانه اسلامی (ISBS) بر پایه وقف، مسؤولیت‌های اجتماعی؛ مسأله طلایی سازمان‌های تجاری در دنیای امروز،  نظریه‌های صوری رفاه اجتماعی، دیدمان تأمین اجتماعی،  نامه‌ای خطاب به کاندیداهای ریاست جمهوری و  معرفی انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه سیاست اجتماعی از مهم‌ترین مقالات این شماره فصلنامه هماوندی است.

به گزارش روابط‌عمومی فصلنامه هماوندی، علاقمندان به تهیه این فصلنامه قادرند از طریق شماره 44080630 یا ایمیل hamavandi.ir@ infoنسبت به تهیه و مطالعه آن اقدام نمایند. قیمت شماره بهاری فصلنامه 8 هزارتومان است. همچنین امکان تهیه فایل پی دی اف فصلنامه از آدرس www.hamavandi.ir  به مبلغ 2 هزارتومان فراهم شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین