کد خبر: ۲۳۵۸۵۲
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۹
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه مدیران مدارس اجازه ندارند زودتر از ۲۸ اسفند مدارس را تعطیل کنند، گفت: تیم ۳۰۰ نفره بازرسی از مدارس فعال شده است. اگر مدیری اقدام به تعطیلی زودهنگام مدرسه کرده باشد با آن برخورد می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: مسعود ثقفی در پاسخ به این پرسش که برخی از مدیران مدارس از امروز اقدام به تعطیلی مدرسه کرده‌اند، اظهار داشت:‌ طبق تقویم رسمی کشور تمام مدارس و ادارات باید تا پایان وقت اداری ۲۸ اسفند دایر باشند بنابراین تمام مدارس موظف هستند که تا این روز باز باشند.

وی افزود: بارها اعلام کرده‌ایم که مدارس باید تا ۲۸ اسفند باز باشند اما باز هم تعدادی از مدیران این موضوع را رعایت نمی‌کنند که با مدارس متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه گروه‌های بازرسی از دیروز فعال شده‌اند، گفت: گروه ۳۰۰ نفره‌ای در شهر تهران اقدام به بازرسی از مدارس می‌کند و اگر مدیری اقدام به تعطیلی مدرسه کرده باشد با آن برخورد می‌شود.

سید رحیم میرشاهولد مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش نیز در این خصوص گفت: طبق تقویم رسمی کشور، مدارس تا روز چهارشنبه ۲۸ اسفند باز هستند و مدیران اجازه تعطیلی زودتر از این تاریخ را ندارند. بازرسانی به تمام مناطق آموزش و پرورش اعزام شده است که از طریق این بازرسان، فعالیت مدارس در روزهای آخر سال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و با متخلفان در این زمینه برخورد می‌کنیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین