کد خبر: ۲۳۵۹۹۷
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵
برخی خبرنگاران مطبوعات و رسانه های گروهی در استان خراسان شمالی از مشاهده امضا و نام خود پای یک درخواست صنفی، شگفت زده شده اند.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: در این نامه که از سوی دو خبرگزاری با عنوان «درخواست 1280 خبرنگار از رییس جمهور برای جلوگیری از بازگشایی انجمن روزنامه نگاران» منتشر شده نام حدود 10 تن از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در خراسان شمالی نیز درج شده است.

این در حالی است که برخی از این افراد از این نامه و مضمون آن اظهار بی اطلاعی کرده و نسبت به ذکر نام خود پای آن، بدون کسب اجازه و نظرخواهی، به شدت گلایه مند هستند.

سعید قربانی خبرنگار خبرگزاری ایلنا که نام وی در ذیل این نامه آمده در گفت وگو با ایرنا از نیت تنظیم کنندگان این نامه و خبر، اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: آنان بدون کسب اجازه، نام من را پای نامه آورده اند، حال آنکه اصولا با نویسندگان این نامه همدل نیستم.

وی افزود: شاید فرد یا افرادی قصد داشته اند، خواست شخصی و مکنونات قلبی خود را به نام فعالان عرصه رسانه منتشر کنند که البته این نباید به قیمت نادیده گرفتن حقوق دیگر افراد تمام شود.

برخی از خبرنگاران خراسان شمالی نیز با بیان اینکه در نظرخواهی پیامکی که از آنان صورت گرفته، مخالفت خود را با مضمون آن اعلام کرده اند، اما در کمال تعجب اکنون نام خود را به عنوان موافق پای آن می بینند.

آخرین اطلاعات خبرنگار ایرنا حاکی است که در پی اعتراض برخی خبرنگاران استان خراسان شمالی نسبت به گنجاندن نام خود پای این نامه، به آنان وعده داده شده که نام آنان حذف خواهد شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین