کد خبر: ۲۳۶۰۳۶
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۰
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «جک غول کش»، «ماشین‌ها ۱»، «بال‌ها»، «حاشیه اقیانوس آرام»، «لوپر»، «شجاع»، «نقشه فرار»، «سریع و خشن ۶»، «گنج پنهان»، «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی»، «فرار از سیاره زمین» و «تام و جری و لوبیای سحر آمیز» در آخرین سه‌شنبه شب سال، ۲۷ اسفند ماه، از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «جک غول کش»، «ماشین‌ها ۱»، «بال‌ها»، «حاشیه اقیانوس آرام»، «لوپر»، «شجاع»، «نقشه فرار»، «سریع و خشن ۶»، «گنج پنهان»، «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی»، «فرار از سیاره زمین» و «تام و جری و لوبیای سحر آمیز» در آخرین سه‌شنبه شب سال، ۲۷ اسفند ماه، از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

* فیلم سینمایی «جک غول کش» به کارگردانی برایان سینگر، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی نیکولاس هولت، استنلی توسی و ایوان مک گریگور آمده است: یک جوان روستایی به نام جک برای فروش اسب و گاری به شهر می‌رود ولی به خاطر سر به هوا بودنش گاری از او ربوده می‌شود. او به دنبال گاری است که به مردی بر می‌خورد که از دست سربازان فرار می‌کند. مرد که برای فرار به اسب جک احتیاج دارد در مقابل اسب تعدادی لوبیا به جک می‌دهد و جک با لوبیاها به خانه بر م‌ گردد. همان شب دختر پادشاه الیزابل که از قصر فرار کرده و مسیرش را گم کرده به در خانه جک می‌رسد. باران شدیدی می‌آید و یکی از لوبیاها خیس می‌شود. لوبیای خیس رشد کرده و خانه جک به آسمان می‌رود و ...

شبکه دو سیما

* انیمیشن «ماشین‌ها ۱» به کارگردانی جان لستر، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: لایتینگ مک‌ کوئین ماشین مسابقه ‌ای خوش‌ عکس همیشه برای پیروز شدن مسابقه می‌دهد. مک‌ کوئین در راه رسیدن به محل مسابقات قهرمانی جام پیستون در کالیفرنیا برای مسابقه دادن با دو رقیب دیرینه، به طور غیر منتظره خود را در جاده ۶۶ شهر رادیاتور اسپرینگ می‌یابد و با شخصیت‌های این شهر آشنا می‌شود و م‌ فهمد که زندگی همانند یک سفر است نه خط پایان.

* انیمیشن «بال‌ها»، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه سه سیما

* فیلم سینمایی «حاشیه اقیانوس آرام» به کارگردانی گویی لرمو دل تورو، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در پی پدید آمدن شکافی در کف اقیانوس موجوداتی عظیم الجثه و دایناسور مانند از آن شکاف بیرون می‌آیند و به شهرهایی در حاشیه اقیانوس آرام حمله می‌کنند.
رینکو کیکوچی، آدریس البا و چارلی هونام در فیلم سینمایی « حاشیه اقیانوس آرام » بازی کرده‌اند.

شبکه چهار سیما

* فیلم سینمایی «لوپر» به کارگردانی رین جانسون ، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

آینده‌ای که سفر در زمان اختراع شده ولی غیرقانونی است و فقط در بازار سیاه انجام می‌شود. لوپر ها اشخاصی هستند که توسط اوباش استخدام می‌شوند تا به گذشته سفر کنند و افرادی که برای رئیس شان دردسر ساز هستند را می‌کشند. داستان اصلی این فیلم زمانی شروع می‌شود که ماموریت یکی از این لوپرها این است که خود را در گذشته بکشد.

شبکه تهران سیما

* انیمیشن «شجاع» به کارگردانی مارک اندروس، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه تهران پخش خواهد شد.

این انیمیشن درباره یک شاهزاده خانم به نام مریدا است که علاقه فراوانی به تیراندازی دارد ولی خانواده‌اش با این کار مخالف هستند از این رو وی در یک روز از خانه فرار می‌کند و به دنبال سرنوشت زندگی‌اش می‌رود و در این راه به طور کاملا اتفاقی باعث ایجاد شورش در قلمرو پدرش می‌شود.

* فیلم سینمایی «نقشه فرار» به کارگردانی میکائیل هافستورم، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آرنولد شواتزینگر، سیلوستر استالونه و فیفتی سنت آمده است: ری برنرلین برای یک شرکت خصوصی کار می‌کند که کارش آزمایش ضریب امنیت زندان هاست طی قراردادی ری باید این بار از زندانی فرار کند که به پیشرفته‌ترین امکانات برای ایمنی مجهز است. ری با خشونت دزدیده می‌شود و در زندانی اسیر می‌شود که پر از محفظه‌هایی شیشه‌ای است و با امیل راتمایر آشنا می‌شود. ری به کمک او موفق می‌شود از زندان فرار کند و کل زندان را که روی یک کشتی در دل اقیانوس قرار دارد منفجر کند و ...

* فیلم سینمایی «سریع و خشن ۶ » به کارگردانی جاستین لین، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۹ از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم از این قرار است که: فرزند برایان هیکز به دنیا می‌آید و دوست و برادر زن دمی، دومینیک تورتو به وی هشدار می‌دهد که این باید برای برایان سرآغاز یک زندگی شرافتمندانه باشد. در همین زمان هابز، مامور پلیس به خانه مخفیگاه دومینیک در اسپانیا می‌آید و از او طلب یاری برای دستگیری یک تبهکار خطرناک به نام اوون شاو را می‌کند. هابز ابتدا مخالفت می‌کند اما هابز، سپس اطلاعاتی به دومینیک می‌دهد که وی را مجاب به این همکاری می‌کند. لتی اورتیز، همسر دومینیک که وی گمان می‌کرده مدت‌ها پیش مرده است، زنده است و در گروه شاو با وی همکاری می‌کند.

ون دیزل، چل واکر و دایان جانسون در فیلم سینمایی « سریع و خشن ۶» بازی کرده‌اند.

شبکه شما

* فیلم تلویزیونی «گنج پنهان» به کارگردانی بابک محمدی سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مریم سعادت، رضا کیانیان، علیرضا خمسه، مجید مشیری، سعید پیردوست آمده است: داستان ناخدای یک کشتی را روایت می‌کند که در زمان مرگ، نقشه گنجی که در جزیره کیش مدفون است را برایسه فرزندش به ارث می‌گذارد. فرزندان برای پیدا کردن گنج به جزیره کیش می‌روند و در حین جستجو متوجه می‌شوند که نقشه گنج ناقص است. آن‌ها در ادامه جستجو برای یافتن گوشه چهارم و مفقود شده نقشه به وجود برادر دیگری پی می‌برند که حاصل ازدواج پدرشان در زمان اقامت در جزیره کیش، با زنی بومی است و گوشه چهارم را به عنوان ارث همراه خود دارد، پس از کامل شدن نقشه فرزندان در میابند که هریک از تکه‌های نقشه در واقع گنجی است که، پتانسیل‌های منطقه و جذابیت‌های جزیره کیش را نشان می‌دهد.

فیلم تلویزیونی «گنج پنهان» به تهیه کنندگی غلامرضا صالحی تولید مرکز کیش است.

شبکه پویا

* انیمیشن «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی» به کارگردانی کریس میلر، فیل لرد، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۷:۱۵ از شبکه پویا پخش خواهد شد.
مخترع جوان که از کودکی دست به اختراعات عجیب غریب می زده و ناموفق بوده است، این‌بار بر اساس احتیاج مردم شهر و هنگامیکه آن‌ها فقط توانایی خرید غذاهای ارزان مانند ساردین را دارند، دستگاهی را اختراع می‌کند که آب را به غذا تبدیل می‌کند و تبدیل به یک قهرمان محلی می‌شود.

* انیمیشن «فرار از سیاره زمین» به کارگردانی کل برانکر ، سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۸:۴۰ از شبکه پویا پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن درباره موجود فضایی‌ای است که به سیاره زمین آمده و توسط انسان‌ها دستگیر می‌شود تا روی آن‌ها آزمایش‌هایی صورت گیرد. برادر وی برای نجات او به زمین می‌آید.

* انیمیشن «تام و جری و لوبیای سحرآمیز» به کارگردانی اسپایک برنت، سه‌شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۲۰:۱۰ از شبکه پویا پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن از این قرار است که: جک می‌خواهد شهر قصه را که پدرش آن را به صورت یک پارک تفریحی در اختیار مردم می‌گذاشته نجات دهد و تصمیم می‌گیرد گاوش را بفروشند. کشاورزش در قبال فروش آن چند لوبیا گاو را از او می‌خرد.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «برهوت»، «شمشیر زن دوره گرد»، «مارهای آناکوندای ۱»، «دار و دسته نیویورکی‌ها» و «سوئینی» سه‌شنبه ۲۷ اسفند ماه ساعت ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین