کد خبر: ۲۳۸۰۵۲
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸
سرپرست دادگاه کیفری استان تهران از ارجاع پرونده " م.ر" به شعبه دادگاه برای محاکمه خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش خبرنگار مهر، رسیدگی قضایی به اتهامات " م.ر" همزمان با آغاز محاکمه متهمان پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری تهران مطرح شد.

در جریان دادگاه نیز چند بار از سوی متهمان از وی نام برده شد اما هیچگاه از وی به عنوان متهم نام برده نشد. در ادامه و با دستگیری اخلالگران بازار ارز دوباره از "م.ر" به عنوان یکی از متهمان نام برده شد اما در آن زمان این موضوع از سوی دستگاه قضا تائید نشد.

پس از انتقاد علی مطهری از طولانی شدن روند رسیدگی به اتهام "م.ر" در پرونده بیمه ایران دادستانی تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ از "م.ر" تحقیق به عمل آمده و در حال حاضر با صدور قرار وثیقه‌ی مناسب و تأمین آن، آزاد است.

سرانجام سخنگوی قوه قضائیه از صدور قرار مجرمیت برای متهم خبر داد و گفت: پرونده پس از صدور کیفرخواست به دادگاه می رود.

قاضی محسن افتخاری، سرپرست دادگاه کیفری استان تهران در این باره به خبرنگار مهر گفت: اواخر سال گذشته پرونده با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

وی افزود: پس از بررسی پرونده ، آن را برای محاکمه به یکی از شعب دادگاه کیفری استان تهران ارجاع دادیم که در حال حاضر نمی توان در خصوص پرونده و اتهامات متهم اظهار نظر کرد.

یک مقام آگاه نیز از ارجاع پرونده به شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران خبر داد.

بخش اول پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری تهران نیز در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که در جریان این دادگاه نیز متهمان چند بار از "م.ر" نام بردند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین