کد خبر: ۲۳۸۲۰۶
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پرونده بابک زنجانی در اولین جلسه این ستاد در سال ۹۳ مورد بررسی قرار می‌گیرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پرونده بابک زنجانی در اولین جلسه این ستاد در سال ۹۳ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عزت‌‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با تسنیم، به مهم‌ترین دستور کار این ستاد در اولین جلسه آن در سال 93 اشاره کرد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اولین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال جدید، در روز دوشنبه این هفته با حضور تمامی اعضاء برگزار می‌شود.

وی افزود: از مقامات اجرایی مربوطه در حوزه اراضی داخلی محدوده شهرها و اراضی ملی خارج  از محدوده شهرها دعوت کرده‌ایم تا در اولین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حضور یابند تا پرونده‌های زمین‌خواری را مورد بررسی قرار دهیم، البته این پرونده‌ها جدید نیست و از سال گذشته مطرح بوده است.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: قرار است در بخش دیگری از جلسه این ستاد در روز دوشنبه، موضوع معوقات بانکی و نیز دستور ویژه رئیس‌جمهور برای مبارزه با رانت‌خواری و سوءاستفاده‌های مالی مورد بررسی قرار گیرد. البته این ستاد قصد دارد پیگیری‌های بیشتری و مؤثرتری را نسبت به سال گذشته در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی از مجاری قانونی و بانکی انجام دهد.

یوسفیان‌ملا تصریح کرد: با توجه به اینکه مهم‌ترین دستور کار جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال گذشته بررسی بدهی‌ها و وصول آن توسط "بابک زنجانی" بوده، بنابراین این موضوع در اولین جلسه ستاد نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرونده بابک زنجانی به طور مستمر در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد و این بررسی‌ها تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین