کد خبر: ۲۳۹۰۲۴
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۶
نفرات برتر مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان مشخص شدند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: به گزارش ایسنا، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی روزهای 21 و 22 فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که در کشتی آزاد مازندران در پنج وزن قهرمان شد، دو طلا به تهران رسید و استان البرز هم در یک وزن بر سکوی نخست ایستاد.

در کشتی فرنگی نیز، خوزستان سه مدال طلا گرفت، دو عنوان قهرمانی به تهران رسید و کشتی گیران استانهای مازندران، کردستان و لرستان هر کدام در یک وزن اول شدند.

رده‌بندی کشتی فرنگی:

50 کیلوگرم: 1- رضا خدری (تهران) 2- محمد پیامنی (لرستان) 3- هادی تختایی (خوزستان) 4- سینا شیرازی (اصفهان) 5- میلاد باباعلی (لرستان) و احسان چمانچی (خراسان رضوی)

55 کیلوگرم: 1- بهروز ملکی (خوزستان) 2- نبی اله کریمی (مازندران) 3- مهدی یونسی فرد (کهکیلویه و بویراحمد) 4- ایمان سالاروند (خوزستان) 5- امین روز قادری (خوزستان) و امیر حسین ترک خوش (تهران)

60 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- مهران داداشی (گیلان) 3- پیام رحیمی (کردستان) 4- میلاد تیموری (فارس) 5- جواد رحمت (خراسان رضوی) و رضا نادری (فارس)

66 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام (تهران) 2- یوسف حاجی ابراهیم (خوزستان) 3- حسین خواجه وند (مازندران) 4- عرفان سعادتی (لرستان) 5- پرهام قنبری (فارس) و علی برزگر زاده (تهران)

74 کیلوگرم: 1- پیام بویری (خوزستان) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- مهدی فلاح (تهران) 4- سجاد فرج‌پور (مازندران) 5- حسین دامن افشان (خراسان رضوی) و علی محمود (تهران)

84 کیلوگرم: 1- علی شریفی (خوزستان) 2- ادریس ابراهیمی (کردستان) 3- ابوالفضل فلاح‌دوست (تهران) 4- مرصاد مرغزاری (مازندران) 5- مهرداد امان زاده (خراسان شمالی) و میلاد مسعودی (مازندران)

96 کیلوگرم: 1- محمد ابراهیمی (کردستان) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- امیرحسین خان پور (مازندران) 4- امیر زرین چگینی (تهران) 5- مجید محمودی (لرستان) و محمد بیرانوند (خوزستان)

120 کیلوگرم: 1- آرمان نظری (لرستان) 2- بابک رزمپوش (مازندران) 3- آرش عرب (گلستان) 4- سجاد جلیلیان (کرمنشاه) 5- ایمان فاریابی (کرمان) (مسابقات وزن 120 کیلوگرم به صورت دوره‌ای برگزار شد)

رده‌بندی کشتی آزاد:

50 کیلوگرم: 1- صابر خانجانی (مازندران) 2- مهرداد عبدی (تهران) 3- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) 4- میلاد ملازاده (مازندران) 5- رحمان رحیم پور (فارس) و مجتبی نوروز صحرایی (تهران)

55 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- سجاد نجفی (مازندران) 3- مصطفی یعقوبی (مازندران) 4- کامبیز وهاب نیا (مازندران) 5- پیمان بابایی (تهران) و علی فلاح (قزوین)

60 کیلوگرم: 1- ایمان صادقی (مازندران) 2- مرتضی قیاسی (لرستان) 3- محمد جعفری (تهران) 4- رضا اسدی پور (مازندران) 5- مهرداد مهرابی (تهران) و امیر قهرمانی (کرمانشاه)

66 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 3- قاسم عسگردون (مازندران) 4- عارف کیانی (همدان) 5- هومن رشیدی (کرمانشاه) و رسول خجسته (مازندران)

74 کیلوگرم: 1- رضا مظفری (مازندران) 2- پیمان یاراحمدی (لرستان) 3- بهمن تیموری (کرمانشاه) 4- سید علی موسوی (گیلان) 5- علیرضا نادعلی (البرز) و سعید بهکار (تهران)

84 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- مجتبی گلیچ (مازندران) 3- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) 4- سید محمد ساداتی (مازندران) 5- محمدعلی کلانتری (مازندران) و مسعود خواجه صالحانی (تهران)

96 کیلوگرم: 1- پدرام جمشیدی (تهران) 2- علی اصغر اکبری (مازندران) 3- حسین شهبازی (تهران) 4- علی خیری (تهران) 5- محمد حسن زاده (خراسان رضوی) و علی شعبانی (مازندران)

120 کیلوگرم: 1- امین طاهری (تهران) 2- رضا گرزبر (لرستان) 3- محمد امیری (کرمانشاه) 4- محمد مرادی (کرمانشاه) 5- میلاد اسعدی قانع (همدان) و مهرشاد محمدی (مازندران)

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین