کد خبر: ۲۴۰۴۲۵
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۵
در روزهای گذشته شائبه‌هایی در مورد سفر خانواده کارلوس کروش به آفریقای جنوبی همراه با کاروان تیم ملی ایران ایجاد شده است.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: در روزهای گذشته علی فتح الله زاده با انتقاد از برنامه های کارلوس کروش مدعی شده بود که سرمربی تیم ملی اعضای خانواده خود را همراه با سایر ملی پوشان به آفریقای جنوبی برده است.

مدیر عامل باشگاه استقلال با بیان اینکه کروش در کنار خانواده اش حسابی خوش می گذارند به فارس گفت: «به کروش که بد نمی‌گذرد در یک هتل 5 ستاره با خانواده. او کیفش را می‌کند.

کروش با خانواده‌اش بگردد اشکالی ندارد اما یک باشگاه وقتی می‌خواهد در یک سفر یک نفر را با خودش ببرد، کلی هیاهو می‌کنند. در این همه سال با خانواده‌ام به سفر نرفتم، اتفاقا در یکی از سفرها به خانمم اصرار کردم که بیاید اما او نیامد. متاسفانه این جور دروغ‌گویی‌ها مد شده است.»

این در حالی است که با رسیدن کاروان تیم ملی ایران به ژوهانسبورگ اعضای خانواده کارلوس کروش هم در فرودگاه حضور داشتند و همین مسئله باعث سو برداشت هایی شده است.

ماجرا از این قرار است که خانواده سرمربی تیم ملی در کشور آفریقای جنوبی زندگی می کنند و در زمان رسیدن کاروان ایران به ژوهانسبورگ، آنها هم برای سفر به انگلستان در فرودگاه حضور پیدا کرده بودند. در حال حاضر هم اعضای خانواده کروش در لندن به سر می برند و خبری از خوش گذرانی سرمربی تیم ملی در کنار خانواده اش نیست!
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین