کد خبر: ۲۴۲۸۴۷
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰
در بازرسی از محل نگهداری گروگان یک قبضه تفنگ بادی فاقد شماره،5 قبضه سلاح سرد،80 پایپ استعمال مخدر شیشه،یک بیسیم،یک رشته دستبند فاقد شماره،دو گاز اشک آور و دو خودرو ویک موتور سیکلت کشف و ضبط شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: پسر جوان 30 ساله ای که توسط 6 گروگان گیر در تهران ربوده شده بود با گذشت بیست ساعت توسط ماموران پلیس امنیت شرق استان تهران آزاد و 6 فرد گروگانگیر شناسایی و دستگیر شدند.

سردار سیروس فتحی اظهار داشت: با اعلام وقوع گروگانگیری در پایتخت و انتقال گروگان 30 ساله به شرق استان تهران، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران قرار گرفت. در بررسی های اولیه مشخص اعضای باند گروگانگیری پسر جوان را با سه دستگاه خودرو ربوده و به شهرستان ورامین منتقل کرده اند.

وی ادامه داد: اعضای باند با مادر گروگان تماس گرفته و برای آزادی پسرش درخواست مبالغ هنگفتی پول کردند. در ادامه ماموران با ارائه آموزش های لازم به مادر جوان ربوده شده توانستند در یک قرار صوری و عملیاتی غافلگیرانه یکی از اعضای باند را که برای دریافت پول سر قرار حاضر شده بود دستگیر و بی درنگ او را تحت بازجویی قرار دادند.

به گفته رئیس پلیس شرق استان تهران با اعترافات صریح متهم مخفیگاه سایر اعضای باند در حوالی جواد آباد شناسایی و در یک عملیات ویژه با هماهنگی مرجع قضایی ماموران وارد محل شده و با اقدام به موقع و سریع جوان ربوده شده را که به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود را آزاد کردند. در ادامه عملیات نیز 4 عضو دیگر باند در محل دستگیر شدند.

وی افزود: در بازرسی از محل نگهداری گروگان یک قبضه تفنگ بادی فاقد شماره،5 قبضه سلاح سرد،80 پایپ استعمال مخدر شیشه،یک بیسیم،یک رشته دستبند فاقد شماره،دو گاز اشک آور و دو خودرو ویک موتور سیکلت کشف و ضبط شد.

فتحی تصریح کرد: با انتقال متهمان دستگیر شده به مرکز پلیس سرکرده باند شناسایی و در عملیات غافلگیرانه ای به همراه یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر شد. در بازرسی از مخفیگاه سرکرده باند 106 گرم انواع مواد مخدر،دو ترازوی دیجیتالی برای وزن کردن مواد مخدر،30 پایپ،دو تیغه چاقو و تعدادی پوکه سلاح کلاشینکف و شکاری کشف شد.

به گزارش مهر، رئیس پلیس شرق استان تهران با اعلام اینکه این عملیات در کمتر از 20 ساعت انجام شد،گفت:پلیس توانست با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه ربایندگان را شناسایی و با عملیاتی پوششی و غافلگیرانه بدون درگیری فرد ربوده شده را آزاد کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین