کد خبر: ۲۴۳۳۹۶
تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۱
با دریده شدن یک کودک 4 ساله توسط گرگ در شهر زرین آباد(بزینه رود) از توابع شهرستان خدابنده در استان زنجان تعداد کودکان دریده شده توسط گرگ در این منطقه به 6 نفر رسید.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: این کودک 4 ساله شامگاه دیروز (جمعه)در مسیر مغازه خواربار فروشی به منزل توسط گرگ ربوده شده و به قسمتی دیگر از شهر منتقل شده که پس از ساعت ها جستجو توسط والدین کودک جسد کودک که توسط گرگ خفه شده بود پیدا شد.

فرماندار شهرستان خدابنده با تائید این خبر به سابقه چندین ساله دریده شدن کودکان توسط گرگ در این شهرستان اشاره کرده و گفت: متاسفانه از سال 88 به این طرف چندین مورد دریده شدن کودکان توسط گرگ در این شهرستان صورت گرفته و به رغم اقدامات صورت گرفته هنوز این مشکل حل نشده است.

باب الله فتحی افزود: به دلیل عبور رودخانه از وسط شهر زرین رود و روئیدن درخت و همچنین نیزاری شدن مسیر و رودخانه  این  محدوده به محل مناسب برای پنهان شدن و همچنین زاد و ولد گرگ ها تبدیل شده است که این امر مشکلات گسترده برای شهروندان ایجاد کرده  است.

وی از استقرار شکارچیان در این محدوده برای معدودم سازی گرگها خبرداد و گفت:  در تلاش هستیم با همکاری دستگاه های مرتبط نسبت به   امن سازی و پاک سازی محدوده رودخانه از گرگها اقدام شود.

فتحی افزود: اولویت ما آگاهسازی اهالی منطقه برای حفاظت ازکودکان و بهره گیری از نیروهای حفاظت محیط زیست در این منطقه است تا اهالی خودشان با حملات احتمالی گرگها مقابله نکنند.

همچنین محمد رضا زنگنه عضو سابق شورای شهر زرین رود در این خصوص گفت: متاسفانه تاکنون شش کودک که آخرین این موارد تیرماه سال 90 بود توسط گرگ دریده شده اند.

به گزارش مهر، زنگنه با بیان اینکه این حادثه ساعت 9 شامگاه جمعه  رخ داده است افزود: طی این مدت با استقرار محیط بانها نسبت به معدوم سازی گرگ ها اقدام شده ولی این امر نیز هنوز جوابگو نبوده و متاسفانه شاهد دریده شدن کودکان توسط گرگها هستیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین