کد خبر: ۲۴۳۵۷۵
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۸
باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بیانیه‌ای را در خصوص مبلغ قرارداد گل‌محمدی منتشر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: به گزارش سایت باشگاه ذوب آهن، در این بیانیه با عنوان " بدخواهان دست از سر ذوب آهن بردارند" آمده است: ذوب آهن پس از پشت سرگذاشتن بحرانهای شدید طی دو سال گذشته، تقریباً به ساحل آرامش رسیده و براساس برنامه ای که در کمیته راهبردی و استراتژیک آن تدوین شده است در حال بازسازی و بهسازی زیرساختهایی است که یا به نابودی کشیده شده و یا اینکه رو به نابودی بوده است.


بقای ذوب آهن در لیگ برتر بدون ورود به بازیهای پلی آف این فرصت را به ذوب آهن داده است تا با فراغ بال از دغدغه سقوط بتواند در محیطی آرام و بدور از غوغا سالاری حاکم در فوتبال کشور نسبت به انتخاب سرمربی و کادر فنی و قهرمانانی که هنوز در ورطه پرداخت های غیر متعارف گرفتار نشده اند اقدام مقتضی بعمل آورد.
 

شاه بیت عملکرد باشگاه در این زمینه انتخاب یحیی گل محمدی بعنوان یک مربی جوان با آینده و با دانش ورزش است که دارای سوابق قهرمانی بی نظیری در بین مربیان حال حاضر کشور بوده است که نمایانگر دورنگری و آینده نگری مدیران باشگاه ذوب آهن است، ولی ظاهراً این انتخاب به مزاق بسیاری از فرصت طلبان که دست آنان از سمت مربی گری ذوب آهن کوتاه مانده زیاد خوش نیامده است و با ترفندهای فراوان سعی در ایجاد چالش در فضای حاکم فوتبال کشور را دارند.


یک روز با انگ زدن به یک مربی ارزشمند سعی در حذف او دارند و یک روز دیگر با اشاعه اطلاعات غلط سعی بر حذف گل محمدی. ولی باید مطمئن باشند همانطور که تاکنون تیر آنان که فقط قصد تخریب و ایجاد به هم ریختگی در باشگاه را داشته و دارند به سنگ خورده است، منبعد هم توانایی مقابله با واقعیت های موجود را نخواهند داشت.

 

آخرین تلاش مذبوحانه این افراد که هر روز به دری جدید می زنند انتشار اخبار غیراصولی و غلط در خصوص میزان قرارداد مالی یحیی گل محمدی با باشگاه ذوب آهن در فصل ۹۴-۹۳ می باشد که فقط با هدف تخریب مدیران این باشگاه و مدیران عالی رتبه شرکت سهامی ذوب آهن با توجه به فضای مالی حاکم بر فوتبال ایران بوده است و اینجانب بایستی با قاطعیت اعلام نمایم که این اخبار کذب محض می باشد.

 

بر اساس صورتجلسه ای که در تاریخ ۹۳/۲/۱۹ با یحیی گل محمدی امضاء گردید، مبلغ قرارداد ایشان هفتصد میلیون تومان است که در مقایسه با برخی از پیشنهادات کاندیداهای دیگر ذوب آهن بسیار متعارف و منطقی بوده است. البته یحیی بارها در آخرین مذاکره اعلام کرد که تنها هدفی که ذوب آهن را انتخاب نموده است پیشرفت در باشگاهی است که در یک دهه اخیر موفقیتهای شایسته ای در فوتبال کشور و در سطح آسیا برای کشورمان بدست آورده است. او هیچگاه پیشنهاد قراردادهایی آن چنانی را نداده است و بر همین اساس مبلغ توافق نهایی او هفتصدمیلیون تومان می باشد ولی قشر دلال، بدخواه و کسانی که با ترفندهای مختلف سعی در ایجاد بلوا و اغتشاش روحی روانی برای مجموعه ذوب آهن را دارند و یا به نوعی با ترفندهای غیرانسانی قصد توجیه عملکرد ضعیف خود را در جذب مربیان کارآمد بیان می کنند، ارقام نجومی غیرواقعی را مطرح و متأسفانه آن را در بوق و کرنای شایعات کرده اند که حتی واکنشهایی را نیز در پی داشته است و حتی گوشه ای از این واکنشها نیز توسط جناب آقای دکتر گودرزی اعمال و دستور پیگیری آن را داده اند ولی این تلاشها و فعالیتها و تحریکات مزبوحانه غیرانسانی مانعی برای پیش برد اهداف سازنده باشگاه ذوب آهن بویژه در رشته فوتبال نخواهد بود و تخریب گران نمی توانند با شایعه سازی جایگاهی را در باشگاه ذوب آهن دست و پاکنند. از این رو کسانی که ماهیت آنان برای جامعه فوتبال کشور کاملاً شناخته شده است با این حرکات دیگرنمی توانند از نمد فوتبال کلاهی در ذوب آهن برای خود مهیا کنند.

 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین