کد خبر: ۲۵۵۲۷۷
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲
ابوالحسن نواب:
اگر بنا باشد که شرط سنی برای خبرگان رهبری مطرح شود بسیاری از اعضای مجلس خبرگان هم با این محدودیت رو به رو خواهند شد و این فقط مختص آیت الله هاشمی رفسنجانی نخواهد بود/اگر بنا باشد شرط سنی مطرح شود، آیت الله جنتی، آیت الله خزعلی، آیت الله محمد یزدی و بسیاری دیگر نیز با این محدودیت رو به رو خواهند شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو جامعه روحانیت مبارز گذاشتن شرط سنی برای ریاست مجلس خبرگان رهبری را کاری نادرست و غیرعقلانی دانست.

ابوالحسن نواب در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، تحرکات اخیر برخی سیاسیون برای طرح شرط سنی برای ریاست مجلس خبرگان رهبری را نادرست و غیرعقلانی دانست و اظهار داشت: این کار صحیح نیست.

وی افزود: اگر بنا باشد که شرط سنی برای خبرگان رهبری مطرح شود بسیاری از اعضای مجلس خبرگان هم با این محدودیت رو به رو خواهند شد و این فقط مختص آیت الله هاشمی رفسنجانی نخواهد بود.

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بسیاری از اعضای مجلس خبرگان سن و سال بیشتری نسبت به آیت الله هاشمی رفسنجانی دارند و اگر بنا باشد شرط سنی مطرح شود، آیت الله جنتی، آیت الله خزعلی، آیت الله محمد یزدی و بسیاری دیگر نیز با این محدودیت رو به رو خواهند شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین