کد خبر: ۲۵۵۵۸۹
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
نعمتی:
اگر قرار است مجلس آقایان رسایی و نبویان را معرفی کند پس دیگر رای‌گیری معنایی نخواهد داشت/ با اظهار نظر مجلس نتیجه این انتخابات تغییر خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است كه انتخاب رسایی و نبویان از کمیسیون فرهنگی برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات جای تعجب دارد و با اظهار نظر مجلس نتیجه این انتخابات تغییر خواهد کرد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به انتخاب اعضای هیات نظارت بر مطبوعات در کمیسیون فرهنگی گفت: بحث انتخاب نشدن علی مطهری مطرح نیست،‌ بلکه بحث این است که ما نباید برای حضور نمایندگانی که حقشان است در انتخابات هیات نظارت مطبوعات کاندیدا شوند، محدودیت ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در مجلس در خصوص انتخاب اعضای هیات نظارت بر مطبوعات استفساریه تنظیم کرده‌ایم، اظهار داشت: در این استفساریه از مجلس خواستیم که بگوید آیا منظور آنچه در آیین‌نامه آمده این است که آحاد نمایندگان می‌توانند کاندیدا شوند یا تنها اعضای کمیسیون فرهنگی.

این نماینده مجلس با بیان اینکه انتخاب رسایی و نبویان از کمیسیون فرهنگی جای تعجب دارد، تصریح كرد: حتی در آیین‌نامه هم آمده که حداقل دو نفر می‌توانند در هیات نظارت بر مطبوعات از مجلس حضور داشته باشند. اگر قرار است مجلس همین دو نفر را معرفی کند پس دیگر رای‌گیری معنایی نخواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که هر حداقلی تعریف خود را دارد، خاطرنشان كرد: مجلس باید در مورد انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات اظهار نظر کند. من فکر می‌کنم با اظهار نظر مجلس نتیجه این انتخابات تغییر خواهد کرد.

نعمتی با اعلام اینکه بحث انتخابات اعضای هیات نظارت بر مطبوعات روز یکشنبه در مجلس مطرح خواهد شد، یادآور شد: امیدواریم نتیجه بازگردد و نمایندگان بیشتری بتوانند در این انتخابات شرکت کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین