کد خبر: ۲۵۵۶۳۶
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲
لازم به ذکراست در نظر است در آینده نزدیک با برگزاری مزایده فروش تیم مذکور (تیم راه آهن سورینت) از حیث مالکیتی تعیین تکلیف گردد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رییس سازمان لیگ فوتبال درنامه ای به مدیر عامل باشگاه راه آهن اعلام کرد که حمید استیلی حق مالکیت، سهام و دخالت در امور تیم مذکور از قبیل شرکت در جلسات، انعقاد قرارداد با بازیکنان و کادر فنی را ندارد.

به گزارش ایرنا از سازمان لیگ؛ رییس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه ای به مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت اعلام کرد، حمید استیلی هیچ حق مالکیتی و سهامی در این تیم نداشته و حق دخالت در امور تیم مذکور از قبیل شرکت در جلسات، انعقاد قرارداد با بازیکنان و کادر فنی را ندارد.

در نامه مهدی تاج آمده است:

باتوجه به مرقومه شماره 3002/1507/9001مورخ 6/5/93جناب آقای تورک، معاون محترم دادستان عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای شهید مقدس، باتوجه به اینکه از سوی برخی رسانه ها، آقای حمید استیلی به عنوان خریدار و مالک باشگاه معرفی شده اند و با عنایت به تاکید در متن همین نامه بدینوسیله اعلام می شود تا تعیین تکلیف از سوی مقام محترم قضائی، آقای استیلی هیچگونه حق مالکیت و سهامی در این تیم نداشته و هم چنین حق دخالت در امور تیم مذکور از قبیل شرکت در جلسات، انعقاد قرارداد با بازیکنان و کادر فنی و ... را ندارد.

لازم به ذکراست در نظر است در آینده نزدیک با برگزاری مزایده فروش تیم مذکور (تیم راه آهن سورینت) از حیث مالکیتی تعیین تکلیف گردد.

بدیهی است به کلیه مراجع ذیربط اعلام شده است تا از دخالت آقای استیلی به عنوان مالک در اداره تیم فوتبال راه آهن جلوگیری بعمل آید.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین