کد خبر: ۲۵۵۹۶۴
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱
تلویزیون این روزها آشفته شده ...
محمود شهریاری با انتقاد از راه‌اندازی شبکه‌های جدید در تلویزیون گفت: به نظرم این روزها تلویزیون به خاطر راه‌اندازی پشت سر هم شبکه‌های جدید دچار آشفتگی شده است؛ در حالی که این شبکه‌ها هنوز هم هویت خود را پیدا نکرده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: این مجری تلویزیون در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه در شرایطی که صدا و سیما بودجه ندارد، نیازی به افتتاح شبکه‌های جدید نیست، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مهم‌ترین مشکل سازمان صدا و سیما کمبود بودجه است وهمین تعدد شبکه‌ها باعث شده صداوسیما در زمینه بودجه مشکل شدیدتری پیدا کند در حالی که وقتی با کمبود بودجه مواجه است لزومی به راه‌اندازی شبکه‌های جدید نیست؛ ضمن اینکه عملا یکسری شبکه‌های جدید خیلی متفاوت نیستند و فرقی با بقیه شبکه‌ها ندارند.

وی سپس عنوان کرد: امیدوارم مدیران سازمان صداوسیما به جای افزایش شبکه‌ها و برنامه‌های تلویزیون بیشتر به فکر بالا بردن کیفیت باشند.

همکاری با «عموهای فیتیله‌ای» چطور بود؟

شهریاری در بخشی دیگر از گفت‌وگویش درباره عدم حضور در برنامه «عموهای فیتیله‌ای» توضیح داد: یک سال پیش به دعوت آقای مسلمی - کارگردان - به این برنامه کودک دعوت شدم و با آنها همکاری کردم تا اینکه نوروز امسال مدت قرار دادم به پایان رسید. تا قبل از اینکه به عنوان مجری در «فیتیله» حضور داشته باشم، این برنامه فقط به بخش کودک می‌پرداخت ولی از زمانی که در کنار عموهای فیتیله ای اجرای این برنامه را عهده دار شدم، «فیتیله» بیشتر به سمت خانواده سوق پیدا کرد و خدا را شکر باز خوردهای خوبی هم در پی داشت. در حال حاضر شنید‌ه‌ام این برنامه مجددا به بخش کودک سوق داده شده است.

این مجری تلویزیون در پاسخ به اینکه اگر در آینده پیشنهادی برای حضور در یک برنامه کودک داشته باشید، می‌پذیرید؟ گفت: با وجودی که بخش کودک را خیلی دوست دارم و ورودم به تلویزیون با حوزه کودک بود، اما فعلا قصد ندارم چنین برنامه‌هایی را اجرا کنم، اگر برنامه‌ای باشد که متنوع‌تر باشد حتما حضور پیدا خواهم کرد. برنامه «فیتیله» بیشتر رویکرد خانواده داشت و من به عنوان مجری سعی کردم نکاتی را راجع به خانواده در برنامه مطرح کنم. عموهای فیتیله‌ای گروه‌ خوبی بودند و من در طول یک سالی که با آنها همکاری کردم، راضی هستم.

وی در عین حال اظهار کرد: جای برنامه‌هایی که با رویکرد خانواده همراه باشند در تلویزیون خالی است.

«ماه عسل» دنبال قالب‌های نو باشد

شهریاری در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا درباره برنامه «ماه عسل» احسان علیخانی اینگونه اظهارنظر کرد: به نظرم «ماه عسل» برنامه خوب و جذابی است؛ به ویژه اینکه توانسته قشر جوان جامعه را به خود جذب کند، خیلی خوب است و جا دارد همین جا به احسان علیخانی تبریک بگویم؛ چرا که وی به عنوان مجری و تهیه‌کننده در طول یک سال به پیش‌ تولید و سوژه‌های برنامه‌اش خیلی فکر می‌کند. «ماه عسل» در طول این سال‌ها توانسته مخاطب خودش را پیدا کند اما تنها نکته‌ای که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که باید در برنامه‌های تلویزیونی من جمله «ماه عسل» دنبال قالب‌های نو باشیم تا برنامه رکود پیدا نکند؛ این درحالی است که روزی از احسان علیخانی سوال کردند که آیا از اینکه قالب‌های نو در برنامه‌اش ایجاد کند، ترس این را دارد که بیننده برنامه را نپذیرد که وی در پاسخ گفت نمی‌شود این اقدام را انجام داد در حالی که برنامه‌سازان باید ریسک‌پذیر باشند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین