کد خبر: ۲۵۶۹۴۴
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یکی از اوباش منطقه پاسداران به دنبال شرب خمر، عربده کشی، قدرت نمایی و مزاحمت برای اهالی این منطقه در حالی که در کمددیواری منزلش مخفی شده بود خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سرهنگ علیرضا محرابی با اشاره به دستگیری یکی از اوباش منطقه پاسداران به دنبال شرب خمر، عربده کشی، قدرت نمایی و مزاحمت برای اهالی این محدوده، گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت «جابر» ضمن شرب خمر با وضعیت زننده‌ای اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی و ایجاد مزاحمت برای برای اهالی منطقه پاسداران کرده است، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و بازدداشت متهم در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ادامه داد: با تحقیقات ماموران، صحت گزارشات ارسالی مورد تایید قرار گرفت و ماموران در خلال تحقیقات خود متوجه شدند که متهم چندی پیش، زن جوانی به نام «شقایق» را به قتل با اسلحه گرم و پاشیدن اسید تهدید کرده بوده است.
او گفت: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد که این فرد در گذشته دارای 4 فقره سابقه کیفری در زمینه مواد مخدر، سرقت و ایراد ضرب و جرح نیز بوده است.

محرابی در ادامه با اشاره به نحوه دستگیری این متهم گفت: در راستای دستگیری این متهم، ماموران پایگاه سوم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با هماهنگی مقام قضایی به محل سکونت متهم اعزام شدند و در حالی که همسر وی مدعی بود که «جابر» در منزل حضور ندارد، موفق شدند وی را در داخل یک کمد دستگیر کنند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت در پایان گفت: پس از دستگیری این فرد، ماموران موفق شدند در بازرسی‌های انجام شده، یک قبضه نیمچه قمه از وی کشف کنند و این متهم در خصوص سلاحی که با آن یکی از شاکیانش را مورد تهدید قرار داده بود نیز عنوان کرد که اسلحه مذکور متعلق به یکی از دوستانش بوده است. لذا با توجه به تکمیل پرونده، متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و با صدور قرار صادره،‌ روانه زندان شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین