کد خبر: ۲۵۷۱۱۸
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سازمان هیچ برنامه ای برای افزایش سن بازنشستگی ندارد گفت: افزایش سن بازنشستگی در لایحه خدمات کشوری مطرح شده است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: محمد حسین زدا در مورد افزایش سن بازنشستگی افراد تحت پوشش تامین اجتماعی گفت: در دوره قبل مدیریت سازمان تامین اجتماعی در مورد افزایش سن بازنشستگی موضوعاتی مطرح شد اما مسکوت ماند و به مرحله بررسی و اجرا نرسید.

وی تاکید کرد: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش سن بازنشستگی در سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد و تنها این موضوع در لایحه خدمات کشوری مطرح شده است که آن نیز برای کارکنان دولت است.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه لایحه خدمات کشوری ربطی به بازنشستگان و یا افراد تحت پوشش تامین اجتماعی ندارد گفت: این لایحه در حال حاضر در هیات دولت در دست بررسی است و باید ببنیم نتیجه آن چه می شود.

زدا گفت: پس از بررسی و تصویب این لایحه ما نیز در سازمان تامین اجتماعی افزایش سن بازنشستگی را بررسی و کار کارشناسی لازم را انجام می دهیم اما تا آن زمان اقدام خاصی انجام نخواهد شد.

به گزارش مهر، به گفته وی، با توجه به اینکه سن امید به زندگی نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است به همین دلیل در اغلب کشورهای دنیا سن بازنشستگی نیز افزایش یافته اما در ایران همان سن گذشته است و تغییری ایجاد نشده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین