کد خبر: ۲۶۰۴۸۷
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱
وکیل مهدی هاشمی گفت: پایان دادگاه دست قاضی است و تاکنون اتهام جدیدی علاوه بر موارد مطرح شده در کیفرخواست در جلسات محاکمه مطرح نشده است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش خبرنگار مهر، سید وحید ابوالمعالی پیش از ورود به جلسه محاکه مهدی هاشمی در جمع خبرنگاران درباره زمان پایان محاکمه اظهار داشت: در مورد زمان آخرین جلسه محاکمه نمی توان اظهارنظری کرد. پایان دادگاه دست قاضی است و پیش بینی این موضوع کار درستی نیست.

وی درباره تناقضات وکلای مهدی هاشمی درباره تعداد متهمان پرونده نیز گفت: من درباره کیفرخواست، متهمان و جزئیات دادگاه صحبت نمی کنم. در حال حاضر نیز در مرحله دفاعیات متهم و وکلایش هستیم.

وی در پاسخ به پرسش مهر درباره طرح اتهام جدید علیه مهدی هاشمی در دادگاه نیز گفت: اتهام جدیدی علیه موکلم مطرح نشده و دادگاه در حال رسیدگی به همان اتهامات مطرح شده در کیفرخواست است. دادگاه روند خود را طی می کند و گاهی علاوه بر اتهامات باید به اظهارنظر نماینده دادستان نیز پاسخ دهیم.

وکیل مدافع مهدی هاشمی درباره شکایت از نشریه 9 دی نیز گفت: اقدام این نشریه یک جرم عمومی است و ما اعلام جرم خود را در دادگاه اعلام کرده و این موضوع در صورت جلسه ثبت شد. انتظار داریم نماینده دادستان این موضوع را پیگیری کند. پس از این موضوع فرصت نکردیم رسانه های دیگر را بررسی کنیم و نمی دانیم مطلب جدیدی از داخل دادگاه منتشر شده است یا نه.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین