کد خبر: ۲۶۰۵۲۷
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷
رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد ارسالی کی روش را اصلاح کرده است و مجددا برای او فرستاده و اگر کی‌روش قبول کند این هفته امضا می‌کنیم.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد ارسالی کی روش را اصلاح کرده است و مجددا برای او فرستاده و اگر کی‌روش قبول کند این هفته امضا می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی کفاشیان درباره آخرین وضع کی‌روش گفت: ایشان با داشتن وکلای بسیار حرفه‌ای و کاربلد قراردادهای مختلفی را برای ما آورد ولی فدراسیون بعد از بررسی مواردی را تعدیل کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره موارد اختلافی در قرارداد کی روش افزود: مبالغ سرجای خودش هست ولی مواردی وجود دارد که ما قبول نکرده ایم مثلا کی روش گفته است اگر پول من دیر پرداخت شود باید بهره آن را بدهید که از نظر ما قابل قبول نیست یا تمایل دارد اگر اختلافی پیش امد دادگاه‌های حقوقی خارج از کشور به ان رسیدگی کنند که بازهم نظر ما این بود که مرجع رسمی فیفا و دادگاههای داخلی مرجع صالحه هستند یا کی روش می گوید درصورت فسخ قرارداد ایشان پولش را تا اخر بگیرد که بازهم مورد نظر ما نیست در نهایت تلاش کی روش و وکلای او بر این است که قرارداد به نفع انها بچربد ولی فدراسیون معتقد است همه چیز باید متعادل باشد.

کفاشیان که با بخش خبری بیست و سی شبکه دو صحبت می کرد درباره میزان پول قرارداد کی روش گفت: دستمزد او و دستیارانش سالیانه دو و نیم میلیون دلار بود که همین میزان را در قرارداد فعلی حفظ کردیم منتها تعداد دستیارانش کم شده و باید از مربیان ایرانی هم بهره بگیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود : البته متن قرارداد جدید را کی روش هنوز ندیده است و با ان چیزی که خودش فرستاده تفاوت زیادی دارد ما قرارداد را فرستاده ایم و ممکن است قبول نکند و نیاید قطعا کی روش باید با فدراسیون هماهنگ باشد و اینطور نیست که فقط حرف حرف کی روش باشد الان برگشتن او دست ماست.

کفاشیان در مورد دخالت وزارت ورزش در قرارداد کی روش گفت : نه وزارت و نه شخص وزیر تا الان در مورد کی‌روش چیزی به من نگفته اند و فدراسیون مستقل در مورد کی روش تصمیم می گیرد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره احتمال بازگشت کی روش به تیم ملی فوتبال ایران گفت :  تصور می کنم بازگردد چون پیشنهادی بهتر از ایران ندارد والا عمل میکرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین