کد خبر: ۲۶۰۸۵۳
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷
مخاطبان شبکه خبری العالم در شبکه‌های اجتماعی، با استقبال از نظرسنجی این شبکه درباره سخنان محمد جواد ظریف که گفته بود "آمریکا در مبارزه با داعش جدی نیست"، موافقت خود را با مواضع وزیر خارجه کشورمان اعلام کردند.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: 95 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی تأکید کردند که با سخنان ظریف موافق هستند.

2600 نفر از شرکت کنندگان در این نظرسنجی هم دیدگاه‌های جالبی را درباره سخنان وزیر خارجه بیان کرده اند و بیشتر آنان تأکید داشتند که داعش ساخته و پرداخته آمریکاست.

یکی از مخاطبان به نام غسان محمد گفت: سخنان آقای ظریف واقعیت دارد؛ زیرا آمریکا به دنبال کنترل تحرکات داعش در محدوده‌ای است که برای این گروه ترسیم شده و قصد نابودی این گروه را ندارد.

حیدر المحمد هم اظهار داشت: بله، هزار بار این سخن را تأیید می کنم؛ زیرا آمریکا دشمن ملت‌های مظلوم است و در جنگ با داعش جدیت ندارد؛ به این دلیل که خودش داعش را به وجود آورده است.

خالد السلطانی الموسوی هم گفت: آیا شیطان با شیطان می‌جنگد؟!

مخاطب دیگری به نام عماد ملحم تأکید کرد: اطمینانی به آمریکا نیست، این کشور فقط به دنبال منافع خودش است و اگر منافع ایجاب کند همه هم پیمانانش را هم قربانی می کند.

غسان قسیس هم اظهار کرد: بله درست است. زیرا داعش و دشمن صهیونیستی از یک منشأ هستند.

به گزارش ایسنا، مهدی ابوعصام هم گفت: آمریکا به دنبال آن است که از داعش در رسانه‌های خود غول بسازد و بگوید که به دنبال همکاری با چند کشور برای مقابله با داعش است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین