کد خبر: ۲۶۱۱۰۴
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵
این خبر به روز رسانی می‌شود
علی دایی با حضور در رختکن پرسپولیس با چشمانی اشکبار از بازیکنان پرسپولیس خداحافظی کرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: علی دایی با حضور در رختکن پرسپولیس با چشمانی اشکبار از بازیکنان پرسپولیس خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا، دایی در حالی در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شده است که سایت باشگاه پرسپولیس او را برکنار شده و حمید درخشان را سرمربی جدید این تیم معرفی می‌کند.

پیام صادقیان، محسن بنگر، حسین ماهینی، علیرضا دغاغله، حمیدرضا علی عسگر و محمد عباس‌زاده از بازیکنان و جواد منافی و محمد دایی، دستیاران علی دایی نیز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شده‌اند.

دایی: دیروز احمدی‌نژاد و امروز گودرزی برکنارم کرد

به گزارش ایسنا، علی دایی پس از این که در تمرین پرسپولیس حاضر شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ بر اساس قراردادی که دارم بر سر تمرین حاضر شدم. مشکلات ما از زمانی که هیات مدیره جدید از اسفند گذشته سر کار آمد، شروع شد. سال گذشته قصد داشتند من را برکنار کنند. من و آقای رحیمی مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم. سال قبل سختی‌های زیادی کشیدیم. خیلی‌ها دوست نداشتند که کنار این تیم باشم. تابع تصمیم‌های باشگاه هستم و بر اساس قراردادی که دارم عمل می‌کنم. از طریق رسانه‌ها سرمربی پرسپولیس نشدم که حال بخواهم از طریق رسانه‌ها برکنار شوم. اگر قرار است من را برکنار کنند باید به طور رسمی یک نامه به من بدهند و من را از کار برکنار کنند. من مربی هستم و مربی یک روز به سر کارش می‌آید و یک روز هم باید از تیم برود. من زمانی سرمربی تیم ملی بودم و توسط دکتر احمدی‌نژاد از کارم برکنار شدم. امروز هم وزیر ورزش من را برکنار کرد. این برکناری برای الان نیست. من دلم برای فوتبال می‌سوزد.

وی افزود: کسی که معلوم نیست از کجا آمده و فقط به خاطر این که پول دارد و به سه باشگاه تهرانی کمک کرده است، برای پرسپولیس تصمیم‌گیری می‌کند. دلم برای ورزش ایران می‌سوزد. مطابق قراردادم عمل می‌کنم و تا زمانی که نامه رسمی به من ندهند سرمربی پرسپولیس هستم.

علی دایی به بازی‌های آینده پرسپولیس اشاره کرد و گفت: سه بازی آینده‌مان در تهران است و مطمئنا می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم و از بحران خارج شویم. به بازیکنانم اعتقاد کامل دارم. در 5 ماه گذشته من و رحیمی و همین طور بازیکنان فشار زیادی را تحمل کردیم. نمی‌دانم چرا کسی که در کار تراکم است آمده و راجع به من صحبت می‌کند. این زنگ خطری برای ورزش است. از هواداران پرسپولیس حلالیت می‌طلبم که نتوانستم نتایج خوبی با این تیم بگیرم و مطمئن باشید زمانی که از پرسپولیس کنار بروم دیگر درباره این تیم صحبت نمی‌کنم. من عاشق پرسپولیس و هواداران این تیم هستم.

دایی درباره اینکه امروز به حساب بازیکنان پول واریز شده است نیز گفت: بازیکنی که قراردادش میلیاردی است 20 میلیون تومان که برای او پولی محسوب نمی‌شود.

دایی درباره رحیمی نیز گفت: رحیمی یک مرد واقعی است زیرا با تمام مشکلات کنار ما ایستاد و در مقابل فشارها ایستادگی کرد. مدیرانی همچون رحیمی در فوتبال ایران به اندازه انگشتان یک دست هم نیستند.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آینده پرسپولیس را چگونه پیش‌بینی می‌کند، گفت: برای من مهم این است که پرسپولیس خوب نتیجه بگیرد اما از ابتدای فصل هیچ چیز پرسپولیس درست نبود و الان هم می‌بینید که دو سرمربی در تمرین پرسپولیس حاضر شده‌اند و این ناهماهنگی به وجود آمده است. من از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که فقط پرسپولیس را تشویق کنند.

سیاسی، درخشان و منتقمی در درفشی‌فر

در حالی که علی دایی بر سر تمرین پرسپولیس حاضر شده است، حمیدرضا سیاسی و حمید درخشان نیز برای مراسم معارفه وارد دفتر ورزشگاه درفشی‌فر شده‌اند. منتقمی، سرپرست جدید سرخپوشان نیز برای مراسم معارفه سرمربی جدید سرخ‌پوشان وارد دفتر ورزشگاه درفشی‌فر شده است. این در حالی است که دایی روی نیمکت کنار زمین تمرین حضور دارد!

منتقمی: آمده‌ام تا حکم اخراج دایی را امضا کنم!

سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس می‌گوید حکم اخراج دایی را او امضا می‌کند. بهروز منتقمی پس از حضور در تمرین پرسپولیس اظهار کرد: امروز قرار است آقای سیاسی رسما حکم برکناری دایی را به من بدهد و من هم به عنوان سرپرست این حکم را امضا کنم.

در حالی که حمید درخشان به همراه دستیارش به رختکن محل تمرین پرسپولیس رفته است علی دایی روی یکی از نیمکت‌ها نشسته و اعلام کرده تا زمانی که به طور کتبی او را از کار برکنار نکنند محل تمرین را ترک نخواهد کرد.

پیروانی: آقای سیاسی! چرا با پولتان بازیکنان را نگه نداشتید؟

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر سیاسی پول داشت، چرا برای نگه داشتن بازیکنان جدا شده این تیم تلاش نکرد.

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی در مورد برکناری ناگهانی سرمربی پرسپولیس و مدیریت این باشگاه اظهار کرد: این مشکل مملکت است که بر اساس لیاقت و توانایی به هر کسی پست و مقام نمی‌دهند. کجای دنیا شاهد رخ دادن این اتفاقات هستیم؟ هیچ کجای دنیا چنین مسائلی رخ نمی‌دهد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از اقدامات حمیدرضا سیاسی در باشگاه پرسپولیس گفت: شما که این قدر پول دارید که می‌توانید هزینه قرارداد علی دایی را پرداخت کنید، چرا ابتدای فصل پولی را پرداخت نکردید تا خلعتبری و حسینی و پولادی و مسلمان را نگه دارید؟ تمام این اتفاقات با نقشه قبلی رخ داده است. وقتی کسی توانایی و لیاقت نداشته باشد، این اتفاقات رخ می‌دهد. اینکه کسی که سواد ندارد، علیه تیم صحبت می‌کند، به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

وداع اشکبار دایی با سرخپوشان

علی دایی با حضور در رختکن پرسپولیس با چشمانی اشکبار از بازیکنانش خداحافظی کرد.

محمد دایی: پیشکسوتان پرسپولیس، پیشکسوت واقعی نیستند

محمد دایی درباره برکناری برادرش از سرمربی‌گری پرسپولیس اظهار کرد: کسانی که می‌خواستند دایی را برکنار کنند از 5 ماه گذشته برنامه‌ریزی کرده بودند. آنها از بازی دوم شروع به کوبیدن دایی کردند. سیاسی و امثال سیاسی در اندازه‌ای نیستند که بخواهند درباره علی دایی تصمیم‌گیری کنند. مطمئن باشید این افراد از جاهای بالاتر حمایت می‌شوند. من از پشکسوتان پرسپولیس واقعا ناراحتم که اجازه می‌دهند پرسپولیس به این روز دچار شوند. این‌ها پیشکسوت واقعی باشگاه نیستند.

غلامپور: مطمئن باشید دایی از این رخدادها ضرر نمی‌کند

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس می‌گوید تغییر و تحولات این باشگاه از پیش برنامه‌ریزی شده بوده است.

بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: کاملا مشخص بود که این تصمیم‌گیری‌ها از بالا صورت گرفته و از ابتدای فصل به دنبال این تغییرات بوده‌اند. کنار گذاشتن سرمربی و مدیرعامل باشگاه به این شکل یک کار کاملا غیرحرفه‌ای بود که حتی در فوتبال آماتور دنیا نیز این امر را مشاهده نمی‌کنیم. این اتفاق عواقب خطرناک و بدی را برای پرسپولیس در پی دارد که به زودی آن را شاهد خواهیم بود.

مربی دروازه‌بانان تیم پرسپولس در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش نقشی در این تغییر و تحولات داشته گفت: همه در این اتفاق دخیل هستند اگر آقای سیاسی آن قدر پول داشت که تمام قرارداد علی دایی را پرداخت کند چرا تلاش نکرد تا بازیکنانی را که از دست دادیم، نگه دارد؟ با از دست دادن خلعتبری، مسلمان، پولادی و حسینی ضرر بسیاری کردیم و حالا آقای سیاسی می‌گوید می‌خواهد پول علی دایی را پرداخت کند اما گویی پول نگه داشتن آن بازیکنان را نداشته‌ است.

غلامپور با تمجید از عملکرد علیرضا رحیمی در حمایت از علی دایی نیز گفت: علیرضا رحیمی مرد باشرافتی است که تا آخر پای علی دایی ایستاد.

او همچنین در پاسخ به این سوال که پس از این تغییر و تحولات چه اتفاقی برای خودش و سایر اعضای کادر فنی می‌افتد، گفت: این را باید از آقای سیاسی و کادر جدید باشگاه پرسید.

غلامپور همچنین اشاره‌ای نیز به خرید باشگاه راه‌آهن توسط سیاسی کرد و گفت: آقای سیاسی همان ابتدا همه کارهایش سیاسی بوده است.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم هواداران ما را حلال کنند. ما هر چه در توان داشتیم برای این تیم گذاشتیم. امیدوارم پرسپولیس از این اتفاقات ضرر نکند وگرنه مطمئن باشید علی دایی از این اتفاق ضرر نخواهد کرد.

دایی مامور مهار پیروانی!

در حالی که حمید درخشان و حمیدرضا سیاسی در رختکن پرسپولیس حضور دارند، افشین پیروانی در کنار دایی روی نیمکت بیرون رختکن نشسته است. او که به شدت از اتفاقات تمرین عصر چهارشنبه عصبانی بود، توهین‌های رکیکی را خطاب به سیاسی و درخشان بیان کرد که علی دایی سعی کرد او را آرام کند و دستانش را روی دهان پیروانی گذاشت.

ادامه دارد ...

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین