کد خبر: ۲۶۱۱۷۸
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۰
جسد مجهول الهويه جواني با «گوش هاي شکسته» که احتمال مي رود کشتي گير يا جودوکار بوده، در جاده فرعي روستاي بازمرگان داخل کيسه پلاستيکي کشف شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش خراسان، صبح روز گذشته رهگذري که از جاده فرعي معروف به جاده گاز عبور مي کرد، جسد جواني را داخل پلاستيک مشکي مشاهده کرد و موضوع را به نيروهاي انتظامي اطلاع داد. ماموران کلانتري فردوسي مشهد در پي تماس اين شهروند به محل حادثه عزيمت کردند. آنان پس از تاييد درستي خبر و با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضي سيد جواد حسيني اعلام کردند. عقربه هاي ساعت 8:30 صبح را نشان مي داد که قاضي ويژه قتل عمد به همراه کارآگاهان اداره جنايي و پزشک قانوني عازم محل کشف جسد شد و بدين ترتيب تحقيقات در اين باره ادامه يافت.

 جسد مربوط به جواني حدودا ۲۸ تا ۳۰ساله بود که شلوار پارچه اي شکلاتي رنگ، پيراهن نيمه آستين صورتي چهارخانه و کفش چرمي قهوه اي سوخته بر تن داشت. اين جوان که با واردآمدن ضربات جسم سخت و برنده لبه دار مانند ساطور يا تبر به قتل رسيده، اندامي ورزشکاري داشت که گوش هايش نيز مانند گوش هاي کشتي گيران شکسته بود. اين درحالي بود که هيچ گونه مدارک شناسايي در جيب هاي متوفي پيدا نشد و اين احتمال قوت گرفت که جوان مذکور در جاي ديگري به قتل رسيده است و عامل يا عاملان جنايت، جسد او را در محل کشف رها کرده اند. پزشک قانوني در معاينات اوليه علت مرگ وي را شکستگي جمجمه اعلام کرد و نظر داد که حدود ۸ تا ۱۲ساعت از مرگ او مي گذرد.

گزارش خراسان حاکي است: قاضي حسيني، پس از بررسي همه جوانب ماجراي قتل جوان «گوش شکسته» با صدور دستورات ويژه اي از کارآگاهان اداره جنايي خواست با توجه به سرنخ هاي موجود براي شناسايي هويت مقتول و دستگيري عامل يا عاملان اين جنايت هولناک اقدام کنند. در پي صدور دستورات قضايي، تلاش هاي پليس در اين باره وارد مرحله جديدي شد تا راز اين قتل به زودي افشا شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین