کد خبر: ۲۶۱۳۱۱
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴
یک مقام مسوول در شرکت پخش اعلام کرد
یک مقام مسوول در شرکت پخش فراورده‌های نفتی با تشریح وضیعت ذخیره سازی سوخت در پاییتخت، گفت: در تهران هیچ جایگاهی به دلیل نبود سوخت تعطیل نشده است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: یک مقام مسوول در شرکت پخش فراورده‌های نفتی با تشریح وضیعت ذخیره سازی سوخت در پاییتخت، گفت: در تهران هیچ جایگاهی به دلیل نبود سوخت تعطیل نشده است.

مرتضی عابدینی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ذخیره سازی بنزین در استان تهران اظهار کرد: در استان تهران در شرایط فعلی، در بهترین وضعیت در زمینه ذخیره سازی کلیه فراورده‌های نفتی نسبت به کل کشور قرار داریم.

وی در ادامه با اشاره به این که توان ذخیره سازی 1.3 میلیارد لیتر فراورده در انبارهای نفت استان تهران وجود دارد،گفت:در انبار نفت استراتژیک ری با ظرفیت کامل ذخیره سازی صورت می گیرد.

مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی استان تهران در ادامه با بیان این که آمادگی کامل برای استقبال از مهرماه و فصل بازگشایی مدارس وجود دارد،خاطرنشان کرد:با حدود 750 دستگاه نفتکش که تلاش شده همه به روز رسانی شوند، ارائه خدمات در کلیه ساعات شبانه روز به کلیه جایگاه ها صورت می گیرد.

عابدینی به ترافیک شهر تهران اشاره و تصریح کرد:با این ضعیت ماموریت شرکت پخش در استان تهران بسیار سنگین است که باید با این وضعیت اقدام به سوخت رسانی و توزیع روزانه 15 میلیون لیتر بنزین در سراسر استان تهران کند.

مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی استان تهران تاکید کرد:اطمینان می دهم که ذخیره سازی مطلوبی در سطح شهر تهران صورت گرفته است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین