کد خبر: ۲۶۱۶۸۵
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
وکیل خانواده هاشمی آخرین وضعیت پرونده مهدی و فاطمه هاشمی را تشریح کرد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: محمود علیزاده طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی گفت: تاریخ یازدهمین جلسه دادگاه هنوز به ما اعلام نشده است و ما منتظر اعلام دادگاه هستیم.
 
به گزارش مهر، وی در خصوص روند رسیدگی به پرونده نیز گفت: همان طور که پیش از این نیز اعلام کردم جلسات محاکمه به صورت غیرعلنی برگزار می شود و ما نمی توانیم درباره جزئیات آن اطلاع رسانی کنیم.پرونده در مرحله دفاعیات است و هنوز نمی توان زمان مشخصی برای پایان دادگاه اعلام کرد.
 
محاکمه مهدی هاشمی در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی مقیسه برگزار می شو که تاکنون ۱۰ جلسه از محاکمه برگزار شده که ۹ جلسه آن به ریاست قاضی مقیسه و یک جلسه به ریاست قاضی سراج بود.
 
منتظر رای فاطمه
 
محمود علیزاده طباطبایی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پرونده فاطمه هاشمی نیز گفت: دادگاه تجدیدنظر هفته گذشته برگزار شد و هنوز نتیجه دادگاه به ما اعلام نشده است.
 
وی افزود: قاعدتا در این هفته رای دادگاه باید صادر شود.
 
فاطمه هاشمی ششم شهریورماه سال ۹۲ به اتهام انتصاب مطالب خلاف واقع به روسای قوه قضائیه و مقننه به شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و حدود یک ماه بعد برای او قرار مجرمیت صادر و پرونده به شعبه اول دادگاه انقلاب ارسال شد. دادگاه وی ۱۸ دی ماه سال گذشته برگزار و قاضی او را به ۶ ماه حبس تعزیری که به مدت ۲ سال تعلیق شده است محکوم کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین