کد خبر: ۲۶۱۷۷۶
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸
قائم مقام رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت؛
مجتبی شفیعی روز یکشنبه در نشست خبری اظهار داشت: در طول یک دهه گذشته حدود 1.5 میلیون دستگاه خودروی فرسوده از رده خارج شده است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: قائم مقام رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: تا پایان سال جاری حدود 400 هزار دستگاه خودروی فرسوده اسقاط و از رده خارج می شود.

 به گزارش ایرنا، مجتبی شفیعی روز یکشنبه در نشست خبری اظهار داشت: در طول یک دهه گذشته حدود 1.5 میلیون دستگاه خودروی فرسوده از رده خارج شده است.

وی افزود: با تغییر روند خروج خودروهای فرسوده و الزام واردکنندگان به اسقاط در سال جاری میزان اسقاط آنها افزایش خواهد یافت.

وی گفت: در حال حاضر حدود 126 مرکز اسقاط خودرو در کشور فعالیت می کنند که در نظر داریم ظرفیت کمی و کیفی آنها را افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: اشخاص حقوقی می توانند با مراجعه به ادارات صنعت معدن و تجارت استان ها مجوز مرکز اسقاط را دریافت و سپس با مراجعه به پلیس مرکز راهور استان و همچنین ستاد مدیریت سوخت سایر مراحل اخذ مجوز را طی کنند.

وی با اشاره به ارتقا کیفی مراکز اسقاط، گفت: با اعمال استانداردهای بین المللی عملیات بازیافت به طور کامل انجام می شود.

وی ادامه داد: تلاش می شود با افزایش مراکز اسقاط یک فضای رقابتی در بین آنها ایجاد شود.

وی از همه سرمایه گذاران دعوت کرد با توجه به ضرورت داشتن ضوابط فنی که در سایت اطلاع رسانی ستاد سوخت قرار دارد نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین