کد خبر: ۲۶۱۷۷۷
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱
حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالواحد موسوی لاری گفت: نام مجمع روحانیون مبارز با نظام و انقلاب گره خورده و نظام با آنها قهر نکرده‌ است. تازه به دوران رسیده‌هایی که می‌خواهند آبی را گل آلود کنند و از آن ماهی بگیرند، باید بروند به حال خودشان فکری کنند.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: در روز های گذشته بعضی از دوستان عضو مجمع از جمله جناب آقای محتشمی‌پور نیز به عیادت رهبر انقلاب رفته‌اند؛ البته آقای خاتمی یزد بوده‌اند و دیروز به تهران بازگشته‌اند. بنده البته چندان در جریان برنامه‌های آقای خاتمی نیستم و ممکن است آقای خاتمی هم عیادتی از رهبر انقلاب داشته‌ باشند.

 به گزارش خرداد به نقل از جماران، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالواحد موسوی لاری گفت: نام مجمع روحانیون مبارز با نظام و انقلاب گره خورده و نظام با آنها قهر نکرده‌ است. تازه به دوران رسیده‌هایی که می‌خواهند آبی را گل آلود کنند و از آن ماهی بگیرند، باید بروند به حال خودشان فکری کنند.

در روزهای اخیر خبر انتشار نامه ابراز خرسندی مجمع روحانیون مبارز از سلامتی مقام معظم رهبری با واکنش تند بعضی رسانه ها مواجه شد و برخی آن را تلاش برای بازگشت بدون هزینه به دامان نظام و عرصه فعالیت های سیاسی تلقی کردند.

 در همین زمینه حجت‌الاسلام والمسلمین «سید عبدالواحد موسوی لاری» درباره این نامه گفت: این نامه، از سوی مجمع روحانیون مبارز است و آقای خاتمی به عنوان رئیس شورای مرکزی از طرف مجمع آن را امضا کرده‌ است.

 عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به واکنش این رسانه ها اظهار کرد: کسی از دامان نظام خارج نشده‌ است که بخواهد بازگردد، بنابراین، نامه مجمع روحانیون مبارز یک نامه‌نگاری، درون نظام بوده‌ است.

 موسوی لاری ادامه داد: نام مجمع روحانیون مبارز با نظام و انقلاب گره خورده و نظام با آنها قهر نکرده‌ است. تازه به دوران رسیده‌هایی که می‌خواهند آبی را گل آلود کنند و از آن ماهی بگیرند، باید بروند به حال خودشان فکری کنند.

 وی درباره طرح پیش شرط معذرت خواهی برای نگارش چنین نامه هایی گفت: مجموعه مجمع روحانیون مبارز و چهره‌هایی که در شکل‌گیری و تداوم انقلاب مؤثر بوده، در تمام مراحل انقلاب، در متن انقلاب حاضر بوده‌ و هیچ موضع گیری جز با دغدغه نظام و انقلاب نداشته اند؛ از چه کسی باید عذرخواهی کنند؟

 موسوی لاری ادامه داد: مروری بر اندیشه های امام خمینی و مواضع ایشان درباره این افراد به روشنی نشان می دهد که این افراد در حاشیه نبوده‌اند که اکنون بخواهند به متن بازگردند. این حرف‌ها مربوط به ذهن‌های بیمار و جریان های حاشیه ای است که  ان‌شاء الله خدا شفایشان بدهد.

 عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز اظهار کرد: در روز های گذشته بعضی از دوستان عضو مجمع از جمله جناب آقای محتشمی‌پور نیز به عیادت رهبر انقلاب رفته‌اند؛ البته آقای خاتمی یزد بوده‌اند و دیروز به تهران بازگشته‌اند. بنده البته چندان در جریان برنامه‌های آقای خاتمی نیستم و ممکن است آقای خاتمی هم عیادتی از رهبر انقلاب داشته‌ باشند.

 وی در پایان تأکید کرد: مجمع روحانیون مثل همه دلسوزان نظام، شفای کامل رهبر انقلاب را از خداوند خواستار است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین