کد خبر: ۲۶۲۲۳۷
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۸
در طول درگیری های اخیر در سوریه و عراق هر روز احکام جدیدی از سوی مفتی ها ی اهل تسنن در حمایت از گروه های تروریستی مخصوصا داعش و النصره صادر می شود.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: در طول درگیری های اخیر در سوریه و عراق هر روز احکام جدیدی از سوی مفتی ها ی اهل تسنن در حمایت از گروه های تروریستی مخصوصا داعش و النصره صادر می شود.

به گزارش پیام نو به نقل از رسانه های عربی ، جهاد نکاح ،بریدن سر ۷ شیعه و دیگر فتواهای صادره از سوی گروهی از مفتی های سنی موجی از انزجار و تنفر را در بین کشورهای دنیا به وجود آورده است. در جدید ترین فتوا که فیلم آن دیشب از شبکه العربیه پخش شد یکی از مفتی های سودانی در مسجدی واقع در خارطوم پایتخت این کشور در حال سخنرانی برای مردم است.

در این سخنرانی که  سعی در تبلیغ و جذب نیرو برای گروه داعش دارد در بخش هایی از این فیلم وی با بیان اینکه مجاهدینی که در حال نبرد بر علیه کفار هستند دارای اجر و قرب زیادی در پیش خداوند هستند به ثواب بسیار جهاد اشاره می کند به طوری که می گوید هر مجاهدی که یک کافر را بکشد در بهشت ۷۲ حور العین (زنان زیبای باکره) به او پاداش می دهند و می تواند ۷۰ نفر از خانواده اش را در پیش خداوند شفاعت کند و در صورتی که یک امریکایی را بکشد ۱۴۴ حور العین نصیبش می شود و برای ۱۴۰ نفر از خانواده اش می تواند در پیشگاه خداوند شفاعت کند.اما نکته جالب اینجاست که او هیچ فرقی در کشتن قائل نمی شود و کشتن مرد و زن و کودک کافر و یا امریکایی را مجاز می داند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین