کد خبر: ۲۶۲۳۶۵
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۰
معاون اول رییس جمهوری و اعضای شورای عالی آب فردا (شنبه) از تاسیسات تامین و تصفیه آب تهران و طرح های در دست اجرای تامین آب پایتخت در شرق تهران بازدید می کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: به گزارش ایرنا از وزارت نیرو، در این بازدید اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، حمید چیت چیان وزیر نیرو حضور خواهند داشت.

سید حسین هاشمی استاندار تهران و شماری از معاونان و مدیران ارشد ریاست جمهوری و وزارت نیرو نیز در این بازدید شرکت خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، بازدیدکنندگان از سدهای لار، لتیان و ماملو وتصفیه خانه های 3، 4 و 6 آب تهران و چاه های در دست حفاری شرق تهران دیدن می کنند.

در نشست روز چهارشنبه گذشته هیات دولت، اعضای هیات وزیران با تاکید بر جدی بودن بحران آب تهران و لزوم مشارکت مردم برای حل مشکل کم آبی، مصوبه ای برای سامان دهی وضعیت مصرف آب شرب در کشور و افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف به تصویب رساندند.

همچنین هیات وزیران با تخصیص 300 میلیارد ریال برای تکمیل اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به تهران و تصفیه خانه سد ماملو موافقت کرد.

با توجه به وضعیت بحرانی آب رسانی در سامانه های تامین آب شرق تهران، در نشست هفته گذشته شورای عالی آب وضعیت آب رسانی به تهران مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم هایی نیز در این باره اتخاذ شد که این بازدید در راستای مصوبه های این شورا انجام خواهد شد.

با وجود بحران آب، هشدار ها همیشه روی مصرف آب مردم تهران بوده است و هیچگاه آماری از مصرف آب شهرداری تهران و بخش های دولتی اعلام نشده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین