کد خبر: ۲۶۲۸۰۳
تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
با حکم مدیرعامل تامین اجتماعی، یکی از مدیران شاخص دوران تصدی‌گری سعید مرتضوی بر سازمان تامین اجتماعی به سمت مدیرکلی تامین اجتماعی شرق استان تهران منصوب شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: با حکم مدیرعامل تامین اجتماعی، یکی از مدیران شاخص دوران تصدی‌گری سعید مرتضوی بر سازمان تامین اجتماعی به سمت مدیرکلی تامین اجتماعی شرق استان تهران منصوب شد.

به گزارش ایلنا، «غلامحسین ستوده خو» که پیش از این در دولت‌ محمود احمدی‌نژاد مدیرکلی تامین اجتماعی در استان‌های بوشهر و چهارمحال و بختیاری را بر عهده داشت، پس از روی کارآمدن دولت یازدهم و همزمان با مدیرعاملی تقی نوربخش در تامین اجتماعی به عضویت هیئت مدیره این سازمان رسیده بود، اینک با حکم نوربخش مسئولیت اداره این سازمان بیمه‌گر در شرق پایتخت را به عهده گرفته است.

پیش از این، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین اقدام پس از تصدی وزارت، سعید مرتضوی را از ریاست تامین اجتماعی برکنار کرده بود و انتظار می‌رفت برکناری مدیرعامل جنجالی در اولین فرصت ممکن به قصد اعلام موضعی صریح با تفکر سیاسی مسلط بر سازمان بیمه‌گر کارگران بوده باشد اما در شرایط فعلی روی کارآمدن مجدد مدیران منسوب به جریان فکری دولت احمدی‌نژاد تأمل برانگیز به نظر می‌آید.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین