کد خبر: ۲۶۸۶۹۵
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲
در ادامه ماموران ضمن بررسی صحبت های مرد افغان و اطمینان از صحت گفته‌های حمید، موضوع را به سرکلانتری نهم اطلاع و طی هماهنگی‌های به عمل آمده و با حضور گشت‌های کلانتری، طرح ضربتی جهت نجات فرد گروگان گرفته شده را به اجرا درآوردند.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سه مرد که اقدام به گروگان گرفتن پسری افغان کرده بودند، توسط پلیس شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ساعت 21:40 شب گذشته ماموران کلانتری 170 کهریزک از طریق تماس شهروندی با سامانه مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع گروگانگیری در آدرس کهریزک، شورآباد، مطلع و سریعا واحد گشت انتظامی این یگان در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.
 
در همین حین شخصی به هویت حمید از اتباع افغان به واحد گشت مراجعه و بیان داشت: دوست بنده به نام قربان که او هم از اتباع افغان می‌باشد، توسط افرادی به گروگان گرفته شده و در منزل مسکونی زندانی شده است.
 
در ادامه ماموران ضمن بررسی صحبت های مرد افغان و اطمینان از صحت گفته‌های حمید، موضوع را به سرکلانتری نهم اطلاع و طی هماهنگی‌های به عمل آمده و با حضور گشت‌های کلانتری، طرح ضربتی جهت نجات فرد گروگان گرفته شده را به اجرا درآوردند.
 
سپس ماموران با شناسایی منزل مورد نظر و بستن راه های فرار ، وارد خانه شدند و دو نفر از گروگانگیران را به نام های سامان و کیوان دستگیر کردند.
 
در بازجویی از سامان و کیوان مشخص شد که قربان در اتاقکی در زیر زمین خانه زندانی شده است، لذا ماموران به زیرزمین رفته و در حالی که یکی دیگر از گروگانگیران به هویت حجت در حال ضرب و شتم قربان بود، او را دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را آزاد کردند.
 
پس از انتقال متهمان به کلانتری، قربان به ماموران گفت: سامان مرا با ترفندی به خانه  اش کشاند و سپس با همکاری حجت و کیوان دست و پاهایم را بستند و با آزاد کردن چندین سگ شروع به آزار و اذیت من کردند و سپس با ضرب و شتم درخواست 21 میلیون تومان وجه نقد در ازای آزادیم را کردند.
 
فرد گروگان گرفته شد، ادامه داد: از آنجایی یکی از تلفن های همراهم از چشم 3 گروگانگیر دور مانده بود، توانستم با پیامک دوستم حمید را در جریان گروگانگیری قرار دهم.
 
سرهنگ خلیل شهبازی سرکلانتر نهم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: این طور که تحقیقات پلیسی مشخص کرده است، انگیزه این گروگانگیری اختلاف حساب قربان و حجت بوده است، لذا پرونده متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی فرستاده شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین