کد خبر: ۲۷۰۸۳۷
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ۰۴:۱۱
حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی منش در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره رابطه دولت با مراجع تقلید گفت: در حال حاضر روابط میان دولت و مراجع عظام تقلید در بهترین شکل برقرار است و شخص رئیس‌جمهوری مرتبا با مراجع عظام در ارتباط‌ هستند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: به گزارش آنا، وی ادامه داد: از زمانی که دولت تدبیر و امید در راس قوه مجریه قرار گرفته است، آقای نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهوری نیز به طور مداوم، هر چند وقت یکبار به قم سفر می‌کنند و نظرات مراجع عظام را به دکتر روحانی منتقل می‌کنند، لذت بطور مداوم با مراجع در ارتباط و تماس هستند.

صالحی منش همچنین با اشاره به حمایت مراجع عظام تقلید از روند مذاکرات هسته‌ای، افزود: آقای نهاوندیان در اغلب سفرهایی که به قم و برای دیدار با مراجع عظام تقلید دارند، توضیحاتی را درباره محتوای مذاکرات و گفت‌وگوهای هسته‌ای برای آنان بازگو می‌کنند و مراجع عظام را در جریان امور قرار می‌دهند.

وی خاطرنشان شد: مراجع عظام تصریح می‌کنند بخاطر حمایت کامل مقام معظم رهبری از مذاکرات هسته‌ای، ما نیز از این گفت‌وگوها حمایت می‌کنیم.

استاندار قم در ادامه تاکید کرد: همچنین مراجع عظام برای شخص رئیس‌جمهور و دکتر ظریف رئیس تیم مذاکره کننده هسته‌ای ارزش بسیاری قائل هستند و به آنان و کارشان اعتقاد دارند.

استاندار قم در ادامه درباره حادثه 22 بهمن قم در سال 91 و به‌هم‌زدن سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس و نتیجه گزارشی که در همین‌باره توسط مجلس تهیه شد، گفت: این پرونده اکنون در دادگستری است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین