کد خبر: ۲۷۱۵۴۹
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵
اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان اعلام کرد: واحدهای صنعتی سیمان اصفهان و فولاد مبارکه بار دیگر در فهرست صنایع آلاینده محیط زیست این استان قرار گرفتند.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان ، صنایع یاد شده پس از بازدید کارشناسان محیط زیست استان و پایش های مستمر، به علت عدم رعایت استانداردهای زیست محیطی در فهرست صنایع آلاینده محیط زیست قرار گرفته اند.

براساس این گزارش، گروه ویژه پایش زیست محیطی با حضور کارشناسان ارشد از بخش های مختلف اداره کل حفاظت محیط زیست استان و برخی دانشگاهیان تشکیل شده و این گروه تاکنون بالغ بر 30 مرکز بزرگ صنعتی استان را بازدید و ارزیابی کرده است. 

روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه فعالیت های نوین در کنترل آلودگی هوای اصفهان نقش آفرین بوده ، اعلام کرد: تحلیل آخرین داده های دریافتی از ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در شهر اصفهان نشانگر کاهش شرایط ناسالم هوا در طبقات بالای جو بوده که این وضعیت در مقایسه با سال گذشته بی سابقه است. 

قطع کامل مصرف مازوت در دو نیروگاه همجوار اصفهان با حمایت های قضایی و پایش گسترده و مستمر واحدهای صنعتی بزرگ و متوسط که از تابستان گذشته آغاز شده، همچنین توزیع سوخت با استاندارد اروپایی از جمله اقدامات برای جلوگیری از بحرانی شدن آلودگی هوا و کنترل و کاهش آلاینده ها بیان شده است. 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین