کد خبر: ۲۷۹۰۲۶
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴
علی جنتی وزیر فرهنگ در دیدار با جانباز 50 درصدی گفت: آزادی و آسودگی امروزه کشورمان در تمامی عرصه ها محصول و مدیون فداکاری ها و از جان گذشتگی های شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های صبور آنها در هشت سال دفاع مقدس است.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: آزادی و آسودگی امروزه کشورمان در تمامی عرصه ها محصول و مدیون فداکاری ها و از جان گذشتگی های شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های صبور آنها در هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، "علی جنتی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در دیدار با "مهرزاد بندری" جانباز 50 درصدی و شیمیایی هشت سال دفاع مقدس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب گفت: فداکاران هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی های خود در برابر دشمن به دفاع از سرزمین، ناموس و دین کشورمان برخاستند و تمامی ملت و مسوولان در برابر این عزیزان مدیون هستند.

وی افزود: تلاش می کنیم تا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مشکلات جانبازان و ایثارگران این وزارتخانه رسیدگی کنیم و هر کمکی که در توانمان است را به کار خواهیم گرفت.

وی خطاب به همسر این جانباز شیمیایی هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: همسر شما در طول این سال ها درد و رنج بسیاری دیده اند و بدون شک شما نیز در ثواب و اجر ایشان بی نصیب نخواهید بود و خداوند متعال به طور قطع اجر و پاداش صبر و شکیبایی شما را خواهد داد.

در بخشی از این دیدار "سعید الفتی" مشاور وزیر در امور ایثارگران با ارایه گزارشی از برخی مشکلات مالی، درمانی و مسکن  جانبازان و ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جانبازان و ایثارگران فداکار کشورمان از ذخیره های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که در هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی های خود وظیفه بزرگی را بر گردن همه ما و ملت شریفمان نهاده اند.

وی افزود: دفتر امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد تا جای امکان به بررسی و رسیدگی به مشکلات مالی، مسکن و.... این عزیزان بپردازد.

در ادامه "مهرزاد بندری" جانباز 50 درصدی و شیمیایی هشت سال دفاع مقدش با بیان خاطره ای از چگونگی جانباز شدنش خواهان رسیدگی به مشکلات جانبازان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

وی گفت: ما برای دفاع از جان و مال و ناموس کشورمان همچنان آمادگی داریم تا در خط مقدم حضور پیدا کنیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین