کد خبر: ۲۸۱۵۳۷
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲
كشف پيكر بي‌جان دختري جوان در يكي از چاه‌هاي اطراف نيشابور ماموران پليس آگاهي را براي كشف راز حادثه به تكاپو انداخت.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش اعتماد، بهمن ماه امسال مردي ميان‌سال به پليس آگاهي نيشابور مراجعه و ماموران را در جريان ناپديد شدن ناگهاني دختر ٢٣ ساله‌اش قرار داد. اهميت موضوع باعث شد تا به سرعت تيمي از كارآگاهان رسيدگي به آن را در دستور كار خود قرار دهند.

سرهنگ سيد حسن حسيني، فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در تشريح جزييات رسيدگي به پرونده گفت: با تشكيل تيمي از كارآگاهان تحقيقات اوليه از خانواده فقداني آغاز شد كه در جريان آن پسر ٢٠ ساله خانواده دچار تناقض‌گويي‌هاي عجيب شد و ظن ماموران را به خود تقويت كرد.

تناقض‌گويي‌هاي برادر فقداني خبر از جنايتي هولناك مي‌داد و فرضيه قتل به دليل اختلافات خانوادگي را تاييد مي‌كرد.

به گفته سرهنگ حسيني، ماموران برادر دختر جوان را براي ادامه تحقيقات به پليس آگاهي منتقل كردند و او كه خود را در مقابل اسناد و مدارك پليسي مي‌ديد سرانجام لب به سخن گشود و به قتل خواهر خود اعتراف كرد و گفت: «با خواهر خود اختلاف داشتم و در روز حادثه پس از درگيري با هم او را خفه كردم و جسدش را در يك پتو پيچاندم و به همراه ساير وسايلش به اطراف شهرستان برده و همانجا رها كردم.»

اعترافات متهم ماموران را براي كشف جسد مقتول به روستاي «انجيدن» در حوالي نيشابور كشاند.

با اين حال وسعت روستا، يافتن پيكر بي‌جان دختر جوان را با پيچيدگي روبه‌رو ساخته بود تا سرانجام ماموران سازمان خدمات ايمني و آتش‌نشاني شهرداري نيشابور به روستاي «انجيدن» اعزام شدند تا نقص در يكي از چاه‌هاي فاضلاب يكي از گاوداري‌هاي اين روستا را بررسي كنند؛ نقصي كه قفل پرونده قتل دختر جوان را باز كرد.

به گفته سرهنگ حسيني، با حضور ماموران آتش‌نشاني در محل حادثه مشخص شد جسد دختري جوان در يكي از چاه‌هاي اين روستا گير كرده است كه به سرعت به دنبال برقراري تماس با فوريت‌هاي پليسي تيمي ويژه از كارآگاهان پليس نيشابور در محل حادثه حاضر شدند. با حضور ماموران پليس و در حضور بازپرس ويژه پرونده جسد از چاه بيرون كشيده شد و در اختيار پزشكي قانوني قرارگرفت.

با تاييد هويت جسد از سوي خانواده شاكي، پرونده مختومه و پسر خانواده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل داده شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین