کد خبر: ۲۸۱۷۲۲
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷
در سال 92 پس از ادعای کذب یکی از نمایندگان مجلس در مصاحبه با خبرگزاری ها که از بازداشت رحیمی و انتقال او به زندان اوین خبر داده بود، مادر وی سکته کرد. دو ماه قبل نیز پس از اعلام خبر اولیه حبس و جریمه نقدی رحیمی در رسانه ها، مادر وی برای بار دوم سکته کرد و دار فانی را وداع گفت. همچنین یکی از نزدیکان رحیمی در پی فشار های روحی اقدام به خودکشی نافرجام کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: سایت خرداد نوشت: سایت "دولت بهار" از سایت‌های حامی محمود احمدی‌نژاد در واکنش به نامه محمدرضا رحیمی علیه احمدی‌نژاد در تیتری با عنوان "اعلام برائت محمدرضا رحیمی از دکتر محمود احمدی‌نژاد" و آقای رحیمی، شرایط شما را درک می‌کنیم!" نوشته است: محمدرضا رحیمی با انتشار نامه‌ای ... خطاب به محمود احمدی‌نژاد از وی ابراز برائت کرد. 
 
به گزارش خرداد، این سایت در ادامه آورده است: شنیده‌های دولت بهار حاکی است، معاون مطبوعاتی دولت دهم و مشاور فعلی وزیر ارشاد دولت یازدهم در تنظیم و انتشار متن نقش داشته است.
 
دولت بهار می‌نویسد: در سال 92 پس از ادعای کذب یکی از نمایندگان مجلس در مصاحبه با خبرگزاری‌ها که از بازداشت رحیمی و انتقال او به زندان اوین خبر داده بود، مادر وی سکته کرد. دو ماه قبل نیز پس از اعلام خبر اولیه حبس و جریمه نقدی رحیمی در رسانه‌ها، مادر وی برای بار دوم سکته کرد و دار فانی را وداع گفت. همچنین یکی از نزدیکان رحیمی در پی فشارهای روحی اقدام به خودکشی نافرجام کرد. همسر محمدرضا رحیمی نیز که از بیماری فشار خون رنج می‌برد، هم‌اکنون در بدترین شرایط جسمی است. دولت بهار ضمن ابراز تاسف از شرایط پیش‌آمده برای معاون اول دولت دهم اعلام می‌دارد این شرایط را درک می‌کند و امیدوار است مشکلات وی رفع شود.

پایگاه خبری "میدان 72" از دیگر سایت‌های حامی احمدی‌نژاد نیز ضمن بازنشر نامه رحیمی به احمدی نژاد در خبری با تیتر "آقای رحیمی شما هم به احمدی نژاد فحش دهید شاید فرجی برایتان حاصل شد/ احمدی نژادی بودن در این شرایط سخت است!" نوشته است: محمدرضا رحیمی در نامه ای خطاب به دکتر احمدی نژاد از وی اعلام برائت کرد. میدان ۷۲ ضمن ابراز تاسف از شرایط پیش آمده، از وضعیت اضطراری محمدرضا رحیمی و شرایط بد خانوادگی وی مطلع بوده و امیدوار است واقعیت زودتر از آنچه که انتظار می رود مشخص شود. باشد تا روزی برسد که بتوان ناگفته ها را بیان کرد. تنها در این فضای غبارآلود آنکه مثل همیشه سپر بلا و هدف حملات هر طرف ماجرا قرار خواهد گرفت احمدی نژاد است.

گفتنی است که بعد از اعلام حکم محکومیت رحیمی، دفتر محمود احمدی‌نژاد در بیانیه‌ای دوپهلو اتهامات رحیمی را مربوط به دولت خود ندانست و نوشته بود: تمام ماجرای آقای رحیمی حتی با فرض صحت اتهامات و قبول رسیدگی قانونی و صحیح مربوط به سال 86 و قبل از آن و دوره ریاست ایشان بر دیوان محاسبات کشور وابسته به مجلس شورای اسلامی و پیش از همکاری و حضور ایشان در دولت نهم بوده و در آن زمان چنین مسائلی مطرح نبوده است. اصولا این موضوع هیچ ارتباطی با دولت و حتی دوره خدمت ایشان در دولت‌های نهم و دهم ندارد و دلیل اصرار بر ارتباط دادن آن به دولت قبل بر همگان آشکار است.
 
همچنین بعد از نامه احمدی‌نژاد، محمدرضا رحیمی نیز با انتشار نامه‌ای به انتقاد شدید و  طرح ادعاهایی علیه احمدی‌نژاد پرداخته است. رحیمی در بخشی از نامه خود خطاب به احمدی‌نژاد نوشته:  گیریم که امروز در منظر مردم محکوم شدم اما دیر نخواهد بود که روزنامه اعمال ما نزد خدای متعال گشوده می‌شود و حق و باطل نمایان می‌گردد...آیا بهتر نبود با اطلاعی که به صحت و سلامت زندگی من که از نزدیک با آن آشنا هستید داشتید، گواهی می‌دادید؟ و شهادت می‌دادید که من به بیت‌المال خیانت نکرده‌ام و زندگی‌ام به ریالی مال حرام آلوده نیست؟
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین