کد خبر: ۲۸۲۳
تاریخ انتشار : ۰۳ فروردين ۱۳۸۴ - ۱۵:۰۴
معاون دبيرخانه شوراي فرهنگ عمومي در گفتگو با آفتاب :
آفتاب‌‌نیوز :

رضا يعقوبي ، معاون دبيرخانه شوراي فرهنگ عمومي ، ضمن اعلام این مطلب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما تشکیل این کمیسیون در سال آینده را قطعی خواند و گفت : باید ایجاد این فرهنگ را از کودکی آغاز کنیم .

وی افزود : از وزارتخانه ها و سازمان های مختلف خواسته شده که نمایندگان خود را برای شرکت دراین کمیسیون معرفی کنند .

معاون دبيرخانه شوراي فرهنگ عمومي ادامه داد : اجراي اين طرح و نتايجي كه كميسيون به آنها مي رسد نيازمند اعتباراتي است و به دلیل محدود بودن اعتبارات دبيرخانه ، بعد از تشكيل اين كميسيون باید در خصوص اعتبارات و تشكيلات آن تصميم گيري شود .

وی در خصوص این طرح توضیح داد : در جامعه ما بي نظمي هاي بسياري وجود دارد ؛ نظم در كار كردن كاركنان در سازمان ها و وزارتخانه ها ، نظم حضور دانش آموزان، دانشجويان ، اساتيد و معلمان در كلاس ، نظم حضور در جلسات كه در ايران عموما جلسات و همايش ها با تاخير برگزار مي شوند و اين بي نظمي زيان هاي اقتصادي بسياري نيز بدنبال دارد .

رضا یعقوبی گفت : دستگاههاي فرهنگي مي توانند به اين وضعيت سرو سامان دهند . البته دستگاههاي غير فرهنگي هم به نوعی تاثير گذارند . مثلا در بحث حمل و نقل اگر امكانات سخت افزاري مثل خيابان ها و جاده هاي مناسب وجود نداشته باشد فعاليت دستگاههاي فرهنگي براي ايجاد فرهنگ ترافيك به كندي پيش مي رود .بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین