کد خبر: ۲۸۲۵۴۵
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴
ماه گذشته میلادی، حکم چهار سال حبس برلوسکونی 78 ساله به هفته‌ای چهار ساعت خدمت اجباری شهروندی برای یکسال در مرکز بیماران آلزایمری کم شد.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: نخست‌وزیر پیشین ایتالیا زودتر از موعد حکم خدمات اجباری شهری را که به اتهام تقلب مجبور بود انجام دهد، به پایان رساند و علتش هم رفتار خوب وی اعلام شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، سیلویو برلوسکنی، نخست‌وزیر پیشین ایتالیا درخواستی را برای پایان دادن به خدمات اجباری شهروندی 45 روز زودتر از موعد ارائه کرد و این درخواست توسط دادگاه میلان پذیرفته شد.

وی از ماه آتی میلادی یک شهروند آزاد ایتالیایی است.

ماه گذشته میلادی، حکم چهار سال حبس برلوسکونی 78 ساله به هفته‌ای چهار ساعت خدمت اجباری شهروندی برای یکسال در مرکز بیماران آلزایمری کم شد.

همچنین وی که به اتهام تقلب به محدودیت در اقدامات و فعالیت‌های سیاسی محکوم شده بود از هشتم مارس 2015 فردی آزاد است.

محکومیت این نخست‌وزیر پیشین ایتالیا به از دست دادن کرسی در سنا و جلوگیری از نامزدی در انتخابات برای شش سال و محدودیت در انجام فعالیت‌های سیاسی منجر شد.

در متمم قانون اساسی دولت به لایحه مربوط به مالیات آمده که هرگونه مبلغ زیر سه درصد از درآمد سالانه یک کمپانی مشمول مالیات نیست و همین امر می‌تواند اتهامات برلوسکنی درباره فساد و تقلب مالیاتی را از میان بردارد و بار دیگر وی برای شرکت در انتخابات واجد شرایط شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین