کد خبر: ۲۸۳۳۱۴
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۸
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در بیانیه‌ای به مناسبت دهه مبارک فجر از ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: سازمان پدافند غیرعامل کشور بیانیه‌ای را به مناسبت دهه مبارک فجر منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

یک سال دیگر از انقلاب متکی به خداوند تعالی، با سرافرازی و بلند قامتی گذشت.

امام خمینی (ره)

ایران در تمام طول تاریخ خود، به عنوان یکی از سنگ بناهای تمدن بشری، دشواری های زیادی را پشت سر نهاده و هر بار به لطف پروردگار از این دشواری ها سربلند بیرون آمد. در 22 بهمن نوای "والفجر" در سرزمین شهیدان نواخته شد، آنسان که "والیل اذا یسر" امید را بر دل ها نوید می داد،علیه "الذین طغوا فی البلاد" گام های مصمم برداشتند تا قامت عدالت را برابر بیداد و اصلاح را در مقابل "فاکثرو فیها الفساد" برافکندند و به مژده "ان ربک لبالمرصاد" تحقق یافت و مردی از تبار قیام و مهربانی از سلاله پیامبران در کسوت "انی جعلت اماما" چهره پلیدی و زشتی را از این دیار زدود و گل های آزادی با شمیم یاس از ل خون های ریخته شده برشکفت.

ملت ایران انقلابی آفرید که در بستر سنت های الهی، جلوه ای زیبا از قدرت و عظمت حضرت حق و صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت و دفتری از تاریخ را به نام خویش رقم زد که سرفصل زریلش ندای بزرگ حق طلبی و عدالت خواهی برای تمامی بشریت براساس تعالیم سعادت بخش پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) بود.

ویژگی امسال، توهین مجدد نشریه و رسانه فرانسه به ساحت مبارک و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی، نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و احیای جریان تکفیری ساخته دست استکبار برای دنیای اسلام و تهدیدهای گستاخانه آمریکا و رژیم صهیونیستی است، که مانند همیشه ملت غیور و دشمن شکن ایران با شعار «مرگ بر آمریکا و هیئات من الذله» پاسخ آنها را خواهد داد و مشت های پولادین خود را بر دهان آنان کوبیده، مقاومت ، وحدت کلمه و ولایت پذیری خود را به رخ آنها خواهد کشید تا بدانند این ملت را با صلابت و استوار تا پای جان در حمایت از اسلام و انقلاب خود ایستاده و هرگز تسلیم قدرت های سلطه گر و خون خوار و غارتگر نخواهد شد.

بی گمان، ملت مقاوم و استوار، برای حفظ و حراست آرمان های انقلاب اسلامی و دستاوردهای سیاسی و علمی خود در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن ماه شرکت خواهد کرد و ایستادگی را در تمام عرصه ها به نمایش خواهد گذاشت تا پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شده و انعکاس آن در میان ملت های مسلمان و کشورهای منطقه، لرزه ای بزرگ بر اندام نحیف دشمن می اندازد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین