کد خبر: ۲۸۳۴۵۱
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۵
سی امین جشنواره بین المللی جشنواره موسیقی فجر میزبان گروه هایی از کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، سوئیس، تونس، عراق، استونی و ارمنستان است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ، جمعه 24 بهمن رسیتال پیانو آلمان ساعت 21 در تالار وحدت به صحنه می رود و در همین روز تالار رودکی در ساعت 21:30 میزبان دوئت پیانو و کلارینت اتریش و ایتالیا است.

دوئت پیانو و کلارینت اتریش و ایتالیا روز شنبه 25 بهمن نیز برای بار دوم در ساعت 21:30 در تالار رودکی برنامه اجرا می کند و در همین روز کوارتت ایتالیا ساعت 18:15 در ایوان شمس به صحنه می رود.

یکشنبه 26 بهمن تالار وحدت میزبان کوارتت هلند است که ساعت 21 برنامه اجرا می کند. این گروه یک بار دیگر روز دوشنبه 27 بهمن نیز ساعت 18:15 در تالار وحدت به صحنه می رود.

در همین روز ارکستر زهی استونی ساعت 21 در تالار وحدت به صحنه می رود. دوئت پیانو و فلوت فیروزه نوایی نیز روز دوشنبه 27 بهمن ساعت 18:30 در تالار رودکی اجرا دارد.

سه شنبه 28 بهمن ارکستر زهی استونی یک بار دیگر ساعت 18:15 در تالار وحدت به صحنه می رود. در همین روز رسیتال فلوت و پیانو ایران- اتریش به سرپرستی علی باستانی نژاد ساعت 18:30 در سالن رودکی هنرنمایی می کند. کوارتت ایتالیا نیز در روز سه شنبه 28 بهمن ساعت 21 در تالار ایوان شمس برنامه اجرا می کند.

چهارشنبه 29 بهمن آنسامبل تونس و سوئیس ساعت 18:15 در تالار وحدت برنامه اجرا می کند و دوئت ویلن و پیانو ارمنستان ساعت 21:30 در تالار رودکی به صحنه می رود.

پنجشنبه 30 بهمن ساعت 18:30 تالار رودکی میزبان دوئت ویلن و پیانو ارمنستان است و ارکستر سمفونی عراق به سرپرستی آرش امینی و محمد آل سمین ساعت 18:15 در تالار وحدت به صحنه می رود.

گروه های بخش بین المللی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در سالن های رودکی، وحدت و ایوان شمس برنامه اجرا می کنند.

سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر24 بهمن تا یکم اسفندماه در تهران برگزار می شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین