کد خبر: ۲۸۴۱۵۰
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۴
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: افرادی که نتوانستند از طریق جنگ سخت به کشور صدمه بزنند، به دنبال این هستند که از طریق ایجاد فساد به‌نظام ضربه وارد کنند و این وظیفه ماست که با آن برخورد کنیم.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، ناصر سراج در مراسم تقدیر از جانبازان و ایثارگران سازمان بازرسی، در ابتدا با اشاره به راهپیمایی عظیم ملت ایران در روز 22 بهمن در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: همان‌طور که شاهد بودید، جمعیتی که امسال در راهپیمایی حضور پیدا کرد، قطعاً از سال‌های قبل بیشتر بود.

وی افزود: این حضور گسترده مردم نسبت به سال‌های گذشته نیز ارتباطی به هیچ‌یک از مدیران نظام ندارد، بلکه به این خاطر اعتقاد راسخ مردم به اصل نظام و ولایت بود و نتیجه ایثارگری‌های شما در زمان دفاع مقدس است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این‌که ما در زمان جنگ تحمیلی تنها بودیم و هیچ سلاحی نداشتیم، علی‌رغم این‌که کشورهای زیادی از صدام حمایت می‌کردند، خاطرنشان کرد: اگر ایثارگری رزمندگان نبود، سخنان صدام که گفته بود کشورمان را در عرض یک هفته فتح می‌کند، محقق می‌شد، اما با یاری خداوند متعال در این جنگ طولانی حتی یک وجب از خاک کشور خود را ندادیم و از این لحاظ اولین جنگی بود که حتی یک متر از کشور جدا نشد.

سراج با بیان این‌که با مسائل مادی نمی‌توان از ایثارگران و جانبازان تقدیر کرد، خطاب به حاضران گفت: شما با خداوند معامله کردید و خود خداوند اجر جان‌فشانی‌های شما را خواهد داد و اگر ایثارگری‌های شما نبود، قطعاً وضعیت و پیشرفت‌های امروز کشور محقق نمی‌شد.

وی با اشاره به وجود امنیت بالا در کشور تصریح کرد: کشورهای همسایه و اطرافمان را ببینید؛ تقریباً اکثر کشورهای همسایه ما به‌مراتب امنیت کمتری نسبت به کشورمان دارند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه سخنان خود فرازهایی از بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در خصوص جانبازان و ایثارگران را قرائت کرد و با اشاره اهمیت مبارزه با فساد، اظهار داشت: کشور در این زمینه شرایط حساسی دارد.

سراج افزود: افرادی که نتوانستند از طریق جنگ سخت به کشور صدمه بزنند، به دنبال این هستند که از طریق ایجاد فساد به‌نظام ضربه وارد کنند و این وظیفه ماست که با آن برخورد کنیم.

وی با اشاره به عملکرد خود در سازمان بازرسی کل کشور گفت: با وجود محدودیت‌ها و کمبود حاد نیروی انسانی، به لطف خداوند تاکنون توانسته‌ایم جلوی فسادهای بزرگی را بگیریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به احترام زیاد کشورهای غربی به جنگ‌جویان صدمه‌دیده جنگ جهانی دوم، تصریح کرد: علاوه بر بعد انسانی، از بعد الهی نیز هر فردی اعم از ریاست، معاون و مدیرکل وظیفه دارد که احترام جانبازان و ایثارگران را داشته باشند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین