کد خبر: ۲۸۸۴۱۷
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۸
ساعت یک بامداد 19 اسفندماه سال‌جاری چند رهگذر که در حال عبور ازخیابان شهید مطهری تهران بودند با دیدن آتش و شنیدن صدای فریادهای پسر جوانی از یک دکه با آتش‌نشانی تماس گرفتند.
آفتاب‌‌نیوز : دقایقـــی بعــــد آتش‌نشانان خود را به دکه آتشین رساندند و به مهار آتش دست زدند.
وقتی زبانه‌های سوزناک فروکش کرد، آتش‌‌نشانان با پیکر سوخته پسر جوانی روبه‌رو شدند که دیگر نای نالیدن نیز نداشت.

به گزارش ایران، تکنیسین‌های اورژانس پس از معاینه جسد با توجه به سوختگی شدید این پسر که «توحید» نام داشت، خود را در برابر وخامت و بحرانی بودن حال وی دیدند و بلافاصله جوان سوخته را به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری رساندند.

پزشکان با بستری کردن توحید دیدند وی 100 درصد سوختگی دارد و نا‌امیدانه تماشاگر ثانیه‌های آخر زندگی این جوان دکه‌دار شدند.

هنوز صبح نشده بود که توحید برای همیشه خاموش شد و این آتش‌سوزی بوی مرگ گرفت.

گفت‌و‌گو با دایی توحید
«قهرمان جعفرزاده» که بعد از شنیدن ماجرای سوختن خواهرزاده‌اش خود را به تهران رسانده است، به شوک گفت: ساعت 3 بعد از ظهر 19 اسفند ماه سال‌جاری با ما تماس گرفتند که خواهرزاده‌ام توحید در بیمارستان سوانح سوختگی مطهری بستری است، با شنیدن این خبر خود را به تهران رساندیم که متأسفانه پزشکان خبر مرگ وی را به ما دادند.

وی افزود: توحید متولد مشکین شهر استان اردبیل و فرزند آخر خواهرم بود که بعد از تمام شدن سربازی‌اش برای کار به تهران آمده بود.

سه سال بود که برای خودش دکه اجاره می کرد و اجاره می‌داد اما یک سال آخر کارگر دکه روزنامه فروشی بود و شب‌ها را آنجا می‌ماند که این اتفاق افتاد.

دایی قربانی حادثه گفت: علت مرگ را 100 درصد سوختگی عنوان کردند. جسد را به پزشکی قانونی فرستاند که علت دقیق مرگ را سوختگی اندام‌های حیاتی اعلام کردند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین