کد خبر: ۲۹۰۰۵۵
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه، امنیت حاضر در استان سیستان و بلوچستان نسبت به چند سال گذشته از رشد مطلوبی برخوردار بوده، گفت: امنیت موجود در سایه جانفشانی شهدا ء و ماموران پلیس به مردم عزیزمان تقدیم شده است.
آفتاب‌‌نیوز :
 سردار حسین اشتری امروز در حاشیه بازدید از استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران گفت: هدف از این سفر، دیدار با همکارانم در مرزبانی و فرماندهی انتظامی استان همچنین بازدید از یگان های مرزی و شرکت در جلسه قرارگاه نوروزی بود.

وی، رفع مشکلات و خلاء های پیش رو در استان، افزایش اقدامات پیشگیرانه و دیدار با خانواده معظم شهدا را از دیگر اهداف این سفر برشمرد.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص آخرین وضعیت راه های کشور، بیان داشت: امسال همانند سال های گذشته، ارائه خدمات به مسافران نوروزی بسیار مطلوب است و مردم نیز همکاری خوبی با پلیس دارند و آمارها حاکی از افزایش سفرهای نوروزی و کاهش تصادفات نسبت به سال گذشته است.

به گفته فرمانده ناجا کلیه نیروهای پلیس در ایام نوروز در راستای خدمات رسانی به شهروندان و برقراری نظم و امنیت در آمادگی کامل بسر می برند.

وی در خصوص آخرین وضعیت انسداد مرزهای این استان گفت: در سال های گذشته اقدامات بسیار خوبی در خصوص انسداد مرزها انجام شده که در سال جدید نیز با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت. در برخی از مناطق مرزی این استان نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته که همیاری و کمک دستگاه های اجرایی نیز در ایجاد انگیزه جهت تقویت انسداد مرز موثر خواهد بود.

اشتری در خصوص بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزهای کشورمان نیز گفت: این تجهیزات در راستای کنترل بهترمرز، امسال افزایش خواهد یافت.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، عنایت خاصی به اختصاص بودجه برای انسداد مرزها شده است، افزود: انشاءالله پس از واگذاری بودجه، انسداد با سرعت بیشتری در مرزها انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه، امنیت حاضر در استان سیستان و بلوچستان نسبت به چند سال گذشته از رشد مطلوبی برخوردار بوده، تصریح کرد: امنیت موجود در سایه جانفشانی ماموران ما به مردم عزیزمان تقدیم شده و امروز اگر امنیت در بین مردم وجود دارد، مدیون خون شهدا و عملکرد کارکنان پلیس هستیم.

اشتری گفت: افزایش شمار گردشگران و سفرهای نوروزی هموطنان به این استان نشان دهنده امنیت و آرامش منطقه است.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: اگر تا حدودی نگرانی ناشی از همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان وجود دارد آن هم با تلاش و جدیت نیروهای انتظامی و امنیتی و همکاری خوب مردم برطرف خواهد شد.

فرمانده ناجا با اشاره به برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر در سیستان وبلوچستان گفت: اینک اشراف اطلاعاتی خوبی بر منطقه داریم و تحرکات و اقدامات اشرار و باندهای قاچاق مواد مخدر به خوبی رصد می شود.

وی اظهار امیدواری کرد که با اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه که دستگاه های مختلف و نیروی انتظامی دارند امسال بیش ازپیش در این زمینه موفق عمل کرده و مانع تحرک قاچاقچیان سوخت و ورود اتباع غیرمجاز به کشور شویم.

وی هدف از سفرش به سیستان وبلوچستان را بررسی و رفع مسائل و مشکلات نیروهای مرزبانی و انتظامی ذکر کرد.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: با وجود نبود ثبات کامل امنیتی و حراستی در دو کشور افغانستان و پاکستان، جمهوری اسلامی ایران با اقتدار کامل از مرزهای خویش پاسداری می کند و همچنین با قاطعیت مانع ورود مواد مخدر، اتباع بیگانه غیرمجاز، اشرار و اخلال گران نظم و امنیت عمومی به داخل کشور می شود.

به گزارش ایسنا بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس، اشتری ابراز امیدواری کرد با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و همدلی و همراهی مطلوب تمام دستگاهای امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی و همچنین غنای فرهنگی بالای مردم ایران اسلامی احساس آرامش و امنیت بیشتر را در سال جدید برای مردم کشور به ارمغان بیاوریم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین