کد خبر: ۲۹۰۴۹۱
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۰
سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید، روی تصمیمش برای سوشا مکانی ایستاده است.
آفتاب‌‌نیوز : حمید درخشان درباره شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: شرایط خوب است و شما خودتان همه چیز را می‌بینید. ان‌ شاء‌الله بتوانیم تیم را برای بازی با النصر آماده کنیم.

او درباره شناختش از تیم النصر عربستان نیز گفت: ان‌شاء‌ الله بتوانیم با تلاش بازیکنانمان النصر را در ورزشگاه آزادی شکست دهیم.

درخشان در پاسخ به این سوال که چرا در تمرین امروز به سمت بازیکنان نرفتید نیز گفت: موضوع خاصی نبود. نادر باقری به دلیل معده دردی که داشت مجبور شد زودتر محل تمرین را ترک کند و به همین دلیل من با دروازه‌بان‌ها تمرین کردم و سایر کادر با بازیکنان تمرین کردند. من به دوازه‌بانان زوایای ایستادن را گوشزد کردم تا این نکات را در بازی اجرا کنند. من از بازیکنان ناراحت نبودم.

او درباره اینکه هواداران بازیکنان دهه شصت و هفتاد را تشویق کردند نیز گفت: من به نظر هواداران احترام می گذارم. آن‌ها هر که را که دوست داشته باشند می‌توانند تشویق کنند. این موضوع مرا ناراحت نمی‌کند. هواداران با بازیکنان دهه شصت و هفتاد خاطرات زیادی دارند و می‌توانند آن‌ها را تشویق کنند.

درخشان در ادامه درباره اینکه نژادفلاح گفته من تصمیمی درباره مکانی نگرفته‌ام گفت: من تصمیم خود را گرفته‌ام و مدیریت باشگاه باید در مورد این مسائل صحبت کند. من برخورد جدی انجام داده و روی حرف خود ایستاده‌ام اما اگر اتفاق دیگری بیفتد به مدیریت باشگاه مربوط می‌شود. من پای اصولم ایستاده‌ام و می‌خواهم روی اصولم بیاستم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه خانزاده در میانه تمرین عکس سلفی می‌گرفت گفت: اگر من این صحنه را می‌دیدم با او برخورد می‌کردم اما من این صحنه را ندیدم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم پرسپولیس در پایان درباره انتقاداتی که در رادیو از او شد نیز گفت: من در نشست خبری به کسی بی‌احترامی نکردم و فقط حرف دلم را زدم. گفتم بازیکن باید قدر موقعیتی که به دست می‌آورد را بداند. فکر نمی‌کنم به کسی بی احترامی کرده باشم. درست است با صدای بلند صحبت کردم اما به من حق بدهید که این کار را بکنم زیرا در شرایط مناسبی نبوده‌ام.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین