کد خبر: ۲۹۰۶۷۲
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۲
وی تصریح کرد: آینده ناجا به یک معماری و طرح ریزی نیاز دارد که این اقدام توسط مجموعه نیرو انجام می شود؛ مبنای این معماری باید فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.
آفتاب‌‌نیوز : سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: آینده ناجا به یک معماری و طرح ریزی نیاز دارد که مبنای آن باید فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.

به گزارش ایرنا، سردار اشتری، امروز - یکشنبه - طی سخنانی در مراسم معارفه سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نامگذاری سال 94 به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی مقام معظم رهبری، نیروی انتظامی را نیازمند همدلی و همزبانی بیش از پیش در سه حوزه میان فرماندهان و کارکنان ناجا، نیروی انتظامی و مردم و نیز ناجا و دولت اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه ناجا به یک معماری بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری نیاز دارد، خاطرنشان کرد: در معماری آینده ناجا از توانمندی سردار رادان در مرکز راهبردی نیروی انتظامی و تجربیات دیگر فرماندهان این نیرو بهره می بریم.

فرمانده ناجا در بخشی دیگر از سخنانش ضمن تقدیر از رشادت های کارکنان ناجا در سال 93، تعداد شهدا و متوفیان این نیرو را در این سال قابل ملاحظه دانست و گفت: سال گذشته سالی با حجم ماموریتی بالا برای ناجا بود که اقدامات خوبی انجام شد و از کلیه عزیزان خصوصا از زحمات سردار احمدی مقدم برادر عزیز، مجاهد، خستگی ناپذیر و ولایت مدار تشکر می کنم؛ وی طی یک دهه برای ناجا زحمات بسیار زیادی کشید و اقدامات زیر بنایی و زیرساختی خوبی را برنامه ریزی کرد که امیدواریم بتوانیم از تجربیات وی استفاده کنیم.

سردار اشتری ادامه داد: در حکم مقام معظم رهبری برای انتصاب اینجانب موارد بسیار زیبا و به جایی عنوان شده است؛ ایشان به اقدامات خوبی که در دوره سردار احمدی مقدم انجام شده، اشاره و بر استمرار آن تاکید کردند.

** اجرای تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری ، اولویت اصلی ماموریت ناجا

این مقام ارشد انتظامی، اجرای تدابیر و فرامین فرمانده معظم کل قوا خصوصا موضوعاتی که در حکم انتصاب اعلام کردند، را محور اصلی ماموریت نیروی انتظامی عنوان و تصریح کرد: انشاالله موضوعات دسته بندی و محوریابی خواهد شد البته یکسری اقدامات در این زمینه انجام شده است.

وی، صیانت و معیشت کارکنان ناجا که همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده را یکی دیگر از اولویت های اصلی نیرو عنوان کرد و افزود: بهبود خدمات انتظامی، تقویت مرزبانی تداوم کاهش تخلفات جاده ای، آرامش اخلاقی و اجتماعی، برقراری امنیت و ... را از دیگر ماموریت های این نیرو به شما می آید.

فرمانده ناجا با اشاره به کاهش هفت درصدی تلفات جاده ای افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که حتی یک کشته نیز در این رابطه زیاد است به گونه ای که ایشان از شنیدن یک تصادف که منجر به فوت، نگران می شوند؛ هر چقدر بتوانیم تخلفات جاده ای را کاهش دهیم در راستای منویات رهبری قدم برداشتیم ضمن اینکه یک حرکت انسان دوستانه و مردی از سوی ناجا خواهد بود.

سردار اشتری بر صیانت از کارکنان خدوم ناجا تاکید کرد و افزود: البته اقدامات خوبی در این رابطه طی سال های گذشته صورت گرفته اما باید این امر با شتاب بیشتری انجام شود؛ مقام معظم رهبری در احکام صادره بر موضوع معیشت کارکنان و صیانت از آنها تاکیدات موکدی داشته اند.

** فرمایشات مقام معظم رهبری مبنای معماری آینده ناجاست

این مقام ارشد انتظامی، بر ارتقای فضای اسلامی و انقلابی در ناجا با همت فرماندهان و کارکنان این نیرو تاکید و تصریح کرد: این موضوع علاوه بر احکام صادره از سوی مقام معظم رهبری بارها مورد تاکید واقع شده است لذا برای آینده ناجا باید این موضوعات را محور اصلی خود قرار دهیم.

وی تصریح کرد: آینده ناجا به یک معماری و طرح ریزی نیاز دارد که این اقدام توسط مجموعه نیرو انجام می شود؛ مبنای این معماری باید فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.

اشتری خاطرنشان کرد: در معماری آینده ناجا از توانمندی سردار رادان در مرکز راهبردی نیروی انتظامی و نیز تجربیات ارزنده دیگر فرماندهان این نیرو بهره می بریم.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی متعلق به ولایت و حضرت امام (ره) است لذا باید یک نهاد انقلابی، سازمان ولایتمدار و دین مدار باشد همانگونه که ثابت کرده که چنین است باید این روحیه، با فرمایشات مقام معظم رهبری مطابقت پیدا کند.

سردار اشتری ادامه داد: در بررسی صورت گرفته از عملکرد ناجا، طی سال های گذشته گام های بسیار خوبی در این راستا برداشته شده که شاهد ادعای ما شهادت همکاران ما است که تا پای جان برای حفظ نظم و امنیت ایستاده اند.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم انتظامی امین که فرمودند نیروهای انتظامی مصداق مجاهدان فی سبیل الله هستند؛ اشاره کرد و گفت: ایشان مدال بزرگی بر گردن ناجا انداختند که نمونه ای از آن را سراغ ندارم که البته حفظ چنین مدالی شرایطی دارد؛ مجاهد فی سبیل الله در زندگی فردی و اجتماعی باید خیلی از موارد را رعایت کند.

فرمانده ناجا، تعالی فردی و سازمانی در نیروی انتظامی را یکی از موضوعات مدنظر فرمانده معظم کل قوا عنوان و بر ارتقاء آن تاکید کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین